نحوه شرکت در ایردراپ توکن سولوژنیک (SOLO) ویژه دارندگان ریپل


همان طور که پیش‌تر گزارش شده بود، بنیاد سولوژنیک (Sologenic) که تاکنون چند پروژه مختلف در شبکه «XRP Ledger» پیاده‌سازی کرده، در آستانه راه‌اندازی بازار توکن های غیر مثلی خود است و قصد دارد قبل از راه‌اندازی این بازار، ۲۰۰ میلیون واحد توکن سولو (SOLO) را در قالب یک ایردراپ بین دارندگان  ریپل و سولوژنیک تقسیم کند. در این مطلب نحوه شرکت در این ایردراپ را توضیح داده‌ایم.

بر اساس اطلاعیه بنیاد سولوژنیک، قرار است در این جایزه ۲۰۰ میلیون توکن سولو بین شرکت‌کنندگان تقسیم شود که از این رقم ۱۰۰ میلیون توکن آن به دارندگان ریپل و ۱۰۰ میلیون توکن دیگر بین دارندگان سولو تقسیم خواهد شد. با توجه به قیمت فعلی توکن سولو، ارزش کل این ایردراپ چیزی حدود ۶۸۰ میلیون دلار خواهد بود، اما اینکه هر کاربر چه مقدار توکن دریافت می‌کند، مشخص نیست و به تعداد کل شرکت‌کنندگان آن بستگی دارد.

کسانی که می‌خواهند در این ایردارپ شرکت داده شوند، تا ساعت ۲۳:۳۰ (به وقت تهران) روز جمعه ۳ دی ۱۴۰۰ فرصت دارند تا از طریق یکی از روش‌های اعلام‌شده از سوی سولوژنیک، برای شرکت در ایردارپ اقدام کنند. گفتنی است که پس از این تاریخ و برگزاری اسنپ شات (Snapshot)، دیگر امکان شرکت در ایردراپ فراهم نخواهد بود.

طبق اعلام بنیاد سولوژنیک، پس از برگزاری اسنپ شات، مبلغ اهدایی به هر کاربر، بر اساس تعداد کل شرکت‌کنندگان محاسبه شده و به‌طور خودکار در ساعت ۲۳:۳۰ (به وقت تهران) روز ۳۰ دی به حساب شرکت‌کنندگان واریز خواهد شد.

نکته مهم: پیش از هر چیز باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مشخص نیست در این ایردراپ، هر کاربرِ واجد شرایط چه مقدار توکن دریافت خواهد کرد و به همین دلیل هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت‌کردن در ایردراپ سولوژنیک برای کاربران بازدهی مالی داشته باشد.

نحوه شرکت در ایردراپ سولوژنیک

سولوژنیک در اطلاعیه خود روش‌های مختلفی را برای شرکت در این ایردراپ معرفی کرده است که در ادامه این مطلب دو مورد از ساده‌ترین این روش‌ها را توضیح خواهیم داد.

شرکت از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال

به گفته بنیاد سولوژنیک، کسانی که در صرافی‌های ارز دیجیتال توکن سولو یا ریپل نگهداری می‌کنند، در این ایردراپ شرکت داده خواهند شد، اما باید قبل از هر چیز مطمئن شوند صرافی‌ای که در آن حساب دارند از این ایردراپ پشتیبانی می‌کند.

سولوژنیک فهرست صرافی‌هایی را که از این ایردراپ پشتیبانی می‌کنند در وب‌سایت خود منتشر کرده است، اما از آنجایی که بیشتر کاربران ایرانی به این صرافی‌ها دسترسی ندارند،

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.