15 ارز دیجیتال برتر دنیای کریپتوکارسنی ها برای سرمایه گذاری: پارت اول

در دنیای کریپتو کارنسی ارز های دیجیتالی بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند و هر روزه تعداد این پروژه ها و رمز ارز ها در حال افزایش است. البته بسیاری از کوین های قدیمی با همان سرعتی که عرضه شده اند با همان سرعت نیز از دوره رقابت ها خارج شده اند. اگر میخواهید شما نیز قربانی شت کوین ها نشوید و سرمایه خود را از دست ندهید با ما در ادامه همراه باشید زیرا صرافی کارتی شو قصد دارد در  5مقاله و به صورت پارت های مفید ۱۵   ارز مهم بازار که ارزش سرمایه گذاری دارند را به شما معرفی کنیم.

ترون TRX

ارز دیجیتال

 همانطور که خود شرکت ترون ادعا دارد این پروژه برای بهبود اینترنت به وجود آمده است. درواقع موسسان و توسعه دهندگان ترون بر این باورند که هدف اصلی اینترنت که ایجاد یک بستر امن برای تمامی کاربران بوده دور شده. درواقع موسسان ترون بر این باورند که اینترنت برای آزادی عموم طراحی شده تا کاربران بتوانند به راحتی هر محتوایی که به آن علاقه دارند را آپلود کنند اما اینترنت به سلطه شرکت های بزرگی همچون آمازون،گوگل،علی بابا و.. به انحصار درامده.

هدف اصلی ترون چیست؟
اگر بخواهیم به صورت خلاصه هدف ترون را پیان کنیم. باید بگوییم که ترون قصد دارد تا اینترنت را با ساخت یک سیستم سرگرم کننده از این شرکت ها پس بگیرد. ترون با ایجاد این سیستم به کاربران این اختیار را میدهند که هر محتوایی که دوست دارند در اینترنت ببه اشتراک بگذارند و به افارد اجازه انتخاب بدهند تا همه بتوانند در هر کجا که دوست دارند محتوای خود را آپلود کنند و یا به اشتراک بگذارند. ترون پروژه ای ساخته جاستین سان است که دو بار در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ در لیست فولرز رتبه زیر ۳۰ را از آن خود کرد.

ریپل (XRP)

ریپل یک پروژه با محصولات بسیار زیاد است که برای ارتقای سرعت تراکنش های مالی اللخصوص تراکنش های بین المللی ساخته شده اسا.

هر فردی که تاکنون تراکنش های مالی بین المللی انجام داده میداند که هر تراکنش ممکن است بین ۳ تا ۵ روز و بعضا تا ۹ روز طول بکشد. یعنی اگر شما پول خود را به صورت نقدی با هواپیما حمل کنید و به مقصد برساند سریع تر تراکنش را انجام میدهید و به جز این مزیت لازم به پرداخت مالیات های کزاف نیستید زیرا برای هر معامله بین المللی باید ۶ درصد  مبلغ را به عنوان تراکنش بدهید

بیت کوین کش

این ارز دیجیتالی که برادر بیت کوین است بعد از هارد فورک بیت کوین در سال ۲۰۱۷ ایجاد دش. به دلیل برخی از باتلنگ ها طرح های زیادی برای بهبود بیت کوین ارائه شد اما هیچ گاه بنیان گذاران این ارز به توافق نهایی نریسیدند و به همین دلیل بود که بیت کوین هارد فورک شد و زنجیره بیت کوین غیر قابل دسترس و بلاک چین جدیدی به وجود آمد که در این نسخه توسعه دهندگان میتوانند بعضی از تنظیمات و روند های بلاک چین بیت کوین را کنترل کنند و در این زمان بود که بیت کوین کش برای افزاییش اندازه بلاک های به طور همزمان طراحی شد. خیلی از افراد مخالف بیت کوین کش معتقد هستند که افزایش اندازه بلاک ها، افزایش ذخیره سازی را در پیش دارد که در نهایت باعث بهنای باند بیشتر میشود که در این صورت احتمال دارد کاربران عادی را بیت کوین کش از دست بدهد.

بیت کوین کش نیز مانند بیت کوین یک تیم توسعه کننده ندارد بلکه چندین تیم توسعه دهنده در سراسر جهان دارد.

ما در پارت اول این مقالات ۳ ارز دیجیتالی بسیار معروف که مناسب سرمایه گذاری هستند را معرفی کردیم. با ما همراه باشید تا در ادامه و در مقالات بعدی  ۳ ارز دیگر را به شما معرفی کنیم.

برای خرید ارز های دیجیتال میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.