کوانت چیست؟ رابطه بین بلاک چین ها با کوانت درست میشود؟

کوانت

اگر کمی بازار ارز های دیجیتالی را دنبال کرده باشید می‌دانید که در ماه June این بازار شرایط بسیار بد و نزولی داشت اما در اینجا بود که رمز ارز های با پتانسیل بالا خودشان را نشان دادند و با حجم معاملات بالا خود را وارد روند نزولی نکردند و به روند صعودی خود ادامه دادند، از طرف دیگر یکی از مشکل های اصلی بلاک چین چالش ارتباط بین آنهاست به همین دلیل میخواهیم در ادامه به یکی از بهترین و پر کاربرد ترین پروژه در دنیای بلاک چین را به شما معرفی کنیم. کوانت ارزیست که میخواهیم امروز به آن بپردازیم. کوانت پلتفرمی است که امکان اتصال بلاک چین های مختلف را فراهم میکند و باعث ایجاد همکاری بین بلاک چین ها میشود. همچنین میتوانید در این بلاک چین به راحتی یک برنامه و یا پروژه را تعریف کنید. همچنین کاربران برای استفاده از این شبکه باید از توکن QNT استفاده کنند. این خلاصه ای از کوانت بود، با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر به این رمز ارز بپردازیم.

ارز دیجیتال کوانت چیست؟

کوانت ارزی است که کار خود را برای راحت کردن اتصال بین بلاک چین ها در سال ۲۰۱۸ شروع کرد. این پروژه به بلاک چین ها اجازه میدهد که آنها در مقیاسی بزرگتر و بدون کاهش کارایی خود به هم متصل شوند. این پروژه به عنوان سیستم‌عامل توزیع‌شده دفتر کل و یک شبکه Overledger برای اتصال شبکه‌های مختلف بلاکچین ساخته شده است. همچنین این پروژه به عنوان اولین سیستم عامل ساخته‌شده برای بلاکچین‌ها معرفی شده است.درواقع کوانت میخواهد با استفاده از Overledger شکافی که بین تمامی بلاک چین ها است را حل کند. حتما تاکنون متوجه شده اید که Overledger مهره اصلی و یا همان ستون فقرات پروژه کوانت است زیرا این شبکه باعث میشود ارز دیجیتال Quant به عنوان پلتفرمی که اکوسیستم آینده اقتصاد دیجیتال روی آن ساخته خواهد شد به حساب آید.این شبکه (Overledger) به کاربران این امکان را داده که بتوانند برنامه های چند زنجیره ای و غیر متمرکز را برای مشتریان خود ایجاد کنند. اینکه توسعه‌دهندگان در شبکه یک Mapp بسازند، باید مقدار مشخصی از توکن Quant (QNT) را هولد کرده باشند.

ارز کوانت چگونه کار میکند.

کوانت

همه ما. میدانیم که با ترکیب بلاک چین و متاورس یک حوزه خارق‌العاده به وجود می‌آید اما به دلیل بعضی از محدودیت ها هنوز این همکاری و ترکیب این دو علم هنوز جای پیشرفت بسیار زیادی دارد. این مورد در زمینه ارز های دیجیتال نیز اینگونه است، فکرش را بکنید که اتریوم بتواند با ریپل همکاری کند، با این همکاری سرعت انجام تراکنش های اتریوم بسیار زیاد میشود و همچنین هزینه تراکنش ها بسیار پایین میرود اما به دلیل بعضی از رخنه های امنیتی این همکاری ممکن نبود تا اینکه کوانت به وجود آمد. کوانت بری این مورد به وجود آمده که رخنه بین دو بلاک چین را پر کند و باعث همکاری دو یا چند بلاک چین بدون ضعیف شدن عملکرد انجام دهد.

اگر میخواهید سرمایه گذاری کنید،کوانت یکی از ۵۰ رمز ارز برتر برای سرمایه گذاری است زیرا افرادی که پشت این پروژه هستند بسیار با علم و باهوش هستند که در پروژه های بین المللی بسیار زیادی کار کرده اند. همچنین با توجه به اینکه جای خالی همکاری بلاک‌چین ها بسیار حس میشود وجود کوانت ضروری است.در این پلتفرم توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال می‌توانند قرارداد‌های هوشمند خود را به گونه‌ای طراحی کنند که روی طیف گسترده‌ای از بلاکچین‌ها قابل اجرا باشد. این شبکه یک دفتر کل توزیع شده جهانی ارائه می‌دهد و نام آن را Overledger می‌گذارد. با استفاده از Overledger می‌توان اپلیکیشن‌های چند زنجیره‌ای طراحی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.