برسی اخبار مهم دنیای کریپتو کارنسی ها(15 بهمن ماه 1400)


طبق روال همیشگی سایت و صرافی معتبر کارتی شو قصد داریم دوباره به تحلیل خبر های روز دنیای کریپتو در تاریخ ۱۵ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ بپردازیم. در این مقاله درمورد  خبرهای  پر سروصدا درمورد دو قرار داد های توکن ها با باشگاه های فوتبالی معروف میپردازیم.

۱: بیبی دوج با باشگاه فوتبال هافنهایم آلمان وارد همکاری شد

کریپتو

تیم ارز دیجیتال بیبی دوج اعلام کرده که با باشگاه فوتبال هافنهایم آلمان قرارداد همکاری امضا کرده است. توسعه مجموعه‌ای از توکن‌های غیرمثلی، به‌عنوان بخشی از این قرارداد مطرح شده است. همچنین طبق این همکاری، تبلیغات بیبی دوج در طول تمام بازی‌های خانگی تیم فوتبال هوفنهایم بر روی تابلوهای کنار زمین نشان داده خواهد شد

برسی خبر:امروزه تمامی باشگاه ها برای اینکه بتوانند درامدی کسب کنند دست به هرکاری میزنند و چه کاری بهتر از کسب درامد از رمز ارز ها. در متقابل ارز های دیجیتال نیز تلاش میکنند بیشتر خود را بر عموم نمایش دهند پس چقدر خوب است که همیشه در همه ی بازی های یک تیم نماد آن توکن بر روی تابلو ها و در دید عموم باشند. بیبی دوج کوین که کمتر نام آن را میشنوید و از آنجا که میتوان حدس زد توکنی کوچک تر از دوج کوین معروف است با استفاده از این تکنیک میخواهد خودش را بیشتر نشان دهد

بیبی دوج کوین چیست؟

زمانی که وارد سایت رسمی بیبی دوج میشوید با یک متن خوش آمد گویی بسیار عجیب روبرو میشوید. < اگر شما علاقه مند به دوج کوین هستید قطعا عاشق بیبی دوج میشوید > با همین متن میتوان فهمید که بیبی دوج نیز میخواهد خودش را به داستان دوج کوین پیوند بزند و خودش را بالا بکشد.

برای اینکه از بحث اصلی مقاله خارج نشویم بیبی دوج را در مقاله ای دیگر به صورت کامل برسی کرده ایم و آن را برای شما توضیح داده ایم.

۲: اخبار قرارداد با منچستر یونایتد بهای تزوس را در دنیای کریپتو افزایش داد

کریپتو

 تزوس، یکی از پیشروترین پلتفرم‌های بلاک چین اثبات سهام با باشگاه منچستر یونایتد انگلیس قراردادی برای لباس‌های تمرینی این تیم بسته است. در نتیجه انتشار خبر این قرارداد بهای این ارز دیجیتال رشد کرده و اکنون به محدوده ۳.۷۵ دلاری رسیده که افزایشی ۸.۷ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته را نشان می‌دهد. این قرارداد که هنوز به صورت رسمی توسط طرفین اعلام نشده، قرار است بیش از ۲۰ میلیون پوند (۲۷ میلیون دلار) در سال ارزش داشته باشد. طبق این قرارداد، تزوس این حق را خواهد داشت تا لوگوی خود را روی کیت‌های تمرینی باشگاه منچستر یونایتد درج کند.

برسی خبر: هر ارزی که در دید عموم قرار بگیرد قطعا رشد خواهد کرد. بگذاید یک مثال ساده تر برای شما بیاورم. فکرش را بکنید که در یک روستا یک کسب و کار بسیار عالی راه اندای کردید و شعبه دوم این کسب و کار را در یک شهر بزرگ که دید مردم به آن بیشتر است افتتاح کرده اید. قطعا شما سود بیشتری از شعبه شهری خود به دست میاورید و به همین ترتیب قیمت محصولات خود را بالا میبرید. توسعه دهندگان دنیای کریپتو نیز به همین فکر هستند و میخواهند با نمایش دادن پروژه های خود سرمایه بیشتری کسب کنند و قیمت رمز ارز های خود را بالا بروند. به همین دلیل است که تزوس به سراغ یک باشگاه پرطرفدار رقته. فکرش را بکنید که ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو با انتشار خودش با پیراهن منچستر و نماد تزوس چقدر باعث پیشرفت این ارز میشوند.  زیرا افراد زیادی شروع به تحقیق و خرید این پروژه ها میکنند.

تزوس چیست؟

تزوس (Tezos) خود را به عنوان اولین پلتفرم خوداصلاحگر بین ارزهای دیجیتال معرفی کرده است. پلتفرم قراردادهای هوشمند تزوس مشابه اتریوم است و امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد، با این تفاوت که از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. شرکت‌کنندگان در بلاک چین تزوس یا همان سهام‌داران، می‌توانند بر روی تغییراتی که می‌خواهند رای دهند تا درباره طرح‌های پیشنهادی یک توافق جمعی در شبکه حاصل شود. این توکن و پروژه را در یک مقاله دیگر برای شما قرار داده ایم که میتوانید با کلیک کردن آن را مطالعه کنید.

برای خرید سایر رمز ارز ها میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.