کدام پروژه ها احتمالا دارای ایردراپ هستند؟ توکن هایی رایگان برای افراد وفادار


حتماً شنیده‌اید که در بازار رمز ارز ها یک پروژه توکن های خود را به صورت ایردراپ به افراد وفادار و قدیمی خود به صورت رایگان جایزه می‌دهند. به صورت مثال در ۳ هفته پیش پلتفرم که با نام (ENS) شناخته می شود به افرادی که قبلاً دامنه (eth.) ثبت کرده بودم به طور میانگین حدود ۲۰ هزار دلار طور رایگان دریافت کردند. بعد از این پروتکل،پروتکل پاراسو آپ که محیطی برای استفاده همزمان از صرافی غیر متمرکز بازار است در صفحات مجازی خود اعلام کرده که می‌خواهد ۱۵۰ میلیون تراکنش رایگان را میانه ۲۰ هزار نفر از کاربران خود که از سال ۲۰۱۹ یعنی طی دو سال گذشته در این پروتکل فعال بودن تقسیم کند. پروژه‌های بسیار زیادی هستند که توکن های رایگانی را به صورت گیرد را به افراد وفادار خود را می‌دهند. اگر بخواهیم به این دو مسئله بپردازیم بسیاری از افراد وفادار پاراسواپ و  اتریوم سرویس بسیار غافلگیر و خوشحال شدند اما افراد زیادی نیز که در حوزه ارز های دیجیتال فعالیت می‌کردند افسوس می‌خورند که چرا چنین فرصت‌هایی را از دست دادند.

ایردراپ های احتمالی در آینده

اگر میخواهید شما نیز شانس بیشتری برای شرکت در عید را به های پیش رو داشته باشید بهتر است از اپلیکیشن ها و پروتکل های استفاده کنیم که هنوز رمز اختصاصی خود را به بازار عرضه نکردند و نیاز به حضور فعال کاربران دارند. به این نکته توجه کنید که پروتکل هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم تنها احتمال دارد که در آب باشند و ممکن است این نوع پروژه ها نیز اصلاً برنامه برای اهدای توکن رایگان به کاربران را نداشته باشند. به همین دلیل هم پروژه هایی که در ادامه می‌گوییم تنها ممکن است با توجه چه شواهدی که دارند دارای ایردراپ باشند اما به هیچ وجه این مورد قطعی نمی باشد.تأکید می‌کنیم که تمام این ایردراپ‌ها احتمالی هستند و نمی‌توان با استناد به این فهرست از قطعی‌بودن انجام ایردراپ و نحوه شرکت در آن مطمئن شد.

فراموش نکنید برای فعالیت روی پروژه‌ها باید کارمزد پرداخت کنید. کارمزد تراکنش روی شبکه‌های بایننس‌اسمارت‌چین و پالیگان زیاد نیست؛ اما انجام تراکنش روی شبکه اتریوم نسبتاً گران است و هیچ تضمینی برای بازگشت سرمایه وجود ندارد.در تصویر زیر، برای هر پروژه، نام شبکه و نحوه شرکت در ایردراپ‌های احتمالی آنها آورده شده است.

متامسک (Metamask)

اوپن سی (Opensea)

فانتوم (Phantom)

آربیتروم (Arbitrum)

اوپتیمیسم (Optimism)

زد کی سینک (Zk-Sync)

هاپ پروتکل (Hop Protocol)

ایکس پولینیت (XPollinate)

اسلینگ‌شات (Slingshot)

پالی مارکت (Polymarket)

زی‌اَپر (Zapper)

اوپین (Opyn)

زریون (Zerion)

ایردراپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.