سطوح مختلف صرافی کارتی شو


صرافی کارتی شو یک صرافی معتبر در عین حال سریع است که امکانات خود را در سه لول  به کاربران ارائه میدهد. برای اینکه بتوانید از مزایای بیشتری در این صرافی بهره مند شوید نیاز به هیچگونه هزینه ای نیست و تنها باید احراز هویت خود را تکمیل تر کنید. به همین دلیل در ادامه سه سطح برنزی؛نقره ای و طلایی کارتی شو را به ترتیب به شما معرفی میکنیم و مدارک لازم و همچنین سقف های خرید و فروش را نیز میگوییم.

قبل از هر چیزی باید به این نکته افتخار کنیم که اولین صرافی هستیم که به افراد زیر ۱۸ سال نیز امکاناتی را اختصاص دادیم تا این جوانان به راحتی بتوانند برای آینده خود سرمایه گذاری کنند. کاربرانی که زیر ۱۸ سال سن دارند تنها میتوانند از سطح کاربری برنزی بهره مند شوند.

سطح برنزی:

سطح برنزی که اولین سطح صرافی کارتی شو است به شما این امکان را میدهد که روزانه ۳۰۰ هزار تومان ارز دیجیتال خریداری کنید و برای استفاده از این سطح تنها باید برای احراز هویت کارت ملی و حساب بانکی خود را به پشتیبانی ارائه دهند.

سطح نقره ای

سطح نقره ای با توجه به امکانات بیشتری که دارد تنها دو مدارک نیاز است تا به سطح نقره ای برسید. شما باید به جز مدارک سطح برنزی یعنی کارت ملی و حساب بانکی باید یک عکس سلفی و یک دست نویس که متن آن را در زیر مشاهده میکنید را ارسال کنید.

نکته: باید در عکس سلفی مانند عکس زیر کارت ملی و کارت بانکی خود را در یک دست نگه دارید به نحوی که هردوی آن ها مشخص شده باشند. در دست دیگر تعهد نامه ای با متن زیر باید به صورت روان و خوانا نوشته شود در غیر این صورت مدارک شما تایید نمیشوند

متن دست نویس: اینجانب ( نام و نام خانوادگی خودتان ) به کدملی ( کد ملی خودتان ) جهت خرید ارز الکترونیک و دیجیتال از سایت کارتی شو ) cartisho.com ) ، مدارک خود را به این سایت ارائه داده و تاکید میکنم که این خریدها برای مصرف شخصی خودم میباشد و حساب من به شخص ثالثی اجاره داده نشده است و مطلع از جرم پولشوئی و اجاره حساب هستم.نیز میدانم این خریدها را نباید برای سایت قمار و و شرطبندی استفاده نمایم در صورتی که خلاف تعهد در این نامه عمل نمایم کلیه مسئولیت های کیفری و حقوقی به عهده خودم میباشد .

نام و نام خانوادگی امضا و تاریخ

کارتی شو

سطح طلایی: برای اینکه به این سطح برسید باید کمی صبور باشید. این سطح نیز مانند سطوح قبل است و برای احراز حویت به کارت ملی،کارت بانکی،عکس سلفی به همراه دست نویس به همراه آدرس محل سکونت لازم است. به جز ارائه این مدارک شما باید حداقل ۳۰ روز در صرافی کارتی شو به خرید و فروش بپردازید و بعد از آن میتوانید به سطح طلایی برسید.

سقف خرید و فروش در هر سطح

سطح برنزی:کاربران این سطح میتوانند در روز ۳۰۰ هزار تومان ارز خرید کنند و به صورت نامحدود رمز ارز بفروشند.

سطح نقره ای: در این سطح کاربران میتوانند معاملاتی به ارزش ۵ میلیون تومانی بپردازند و به صورت نامحدود ارز های خود را بفروشند.

سطح طلایی: در این سطح شما میتوانید به صورت نامحدود خرید و فروش انجام دهید.

نکات مهم:

۱:شناسنامه جدید(عکس دار) میتواند به عنوان جایگزین کارت ملی عمل کند.

۲: در صورت داشتن کپی کارت ملی فرستادن عکس شناسنامه نیز الزامی است.

۳: حتما به این نکته توجه کنید که تنها میتوانید حساب خود را با کارتی که به سایت معرفی کردید شارژ کنید و در غیر اینصورت و شارژ حساب با یک کارت دیگر وجه واریز شده بلوکه خواهد شد و طی ۴۸ ساعت به حساب کارتی برمیگردد.

کارتی شو همواره سعی داشته که مشتریان خود را راضی نگه دارد و امیدوار هستیم که شما نیز از امکانات ما رضایت کافی را داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.