چگونه در صرافی کارتی شو خرید و فروش کنیم


صرافقی معتبر ما یعنی کارتی شو از تیر ۱۳۹۹ کار خود را آغار کرده و همواره در نظر داشته که کاربران خود را راضی نگه دارد و در سریع ترین زمان معاملات آن ها را انجام دهد. کارتی شو یکی از محدود صرافی هایی است که با رابطه کاربری بسیار آسان توانسته به افرادی که در این زمینه زیاد حرفه ای نیستند نیز کمک کند. به همین دلیل قصد داریم در ادامه صفر تا صد خرید کارتی شو را به شما آموزش دهیم.

۱: ثبت نام کنید

ابتدا وارد سایت کارتی شو شوید و بر روی سه خط بالای صفحه کلیک کنید. بعد از آن به یک صفحه مانند عکس زیر می‌رسید. در این صفحه شما باید اطلاعاتی قبیل بر شماره تماس،ایمیل،نام و نام خانوادگی و پسور را وارد کنید. بعد از آن روی کلمه ثبت اطلاعات کلیک کنید.بعد از اینکه این روند را انجام داده اید کد ارسال شده به شماره خود را در کادر زیر وارد کنید به همین سادگی اکانت شما ساخته شد و برای ورود تنها لازم است شماره تماسی که به سایت داده اید و پسورد خود را وارد کنید. بعد از ورود به یک صفحه به نام پروفایل با چیدمان زیر وارد میشوید که در آنجا باید کد ملی خود،تاریخ تولد،آدرس و تلفن منزل به همراه کد پستی را وارد کنید. بعد از آن اطلاعات را ثبت کنید.

۲: احراز هویت کنید

بعد از اینکه ثبت نام را انجام داده اید روی سه خط بالا ضربه بزنید تا به مواردی مانند کیف پول،سفارشات،حساب بانکی و.. برسید. برای اینکه بتوانید خرید و فروش را انجام دهید از شما اطلاعاتی مانند شماره تماس،کارت ملی و.. نیاز است که هرچقدر بخواهید برای سطح بالاتری احراز هویت شوید باید مدارک بیشتری را وارد کنید.در راهنمایی سطوح صرافی کارتی شو نیز تمامی مدارک مورد نیاز برای هر سطح نیز گفته شده است. بعد از انجام احراز هویت و تایید هویت شدت شما از طرف سایت شما میتوانید به خرید و فروش بپردازید.نکات مهم: ما همواره سعی میکنیم سفارشات شمارا در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم پس خواهشا صبور باشید. تا زمانی که از طرف کارتی شو تایید نشوید نمیتوانید خرید کنید و بخواهید وارد صفحه سفارشات شوید سایت شمارا برای احراز هویت به صورت خودکار به قسمت پروفایل میبرد و این مورد به صورت خودکار است و باگ نمیباشد.همانطور که گفته بودیم کارتی شو بسیار رابطه کاربری ساده ای دارد و افراد مبتدی نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.