هولو چیست؟ یک اینترنت امن در راه است؟


در این مقاله می‌خواهیم درمورد ارزی صحبت کنید که در چندین ماه آغازین ۲۰۲۱ توانسته ۵ هزار درصد رشد کند، ارزی که با وجود این رشد بسیار زیاد هنوز پتانسیل بسیار بالایی برای ادامه رشد خود دارد. هولو، ارزی که توانسته از نزولی بودن بازار استفاده کند و با تراکنش های بالای خود قیمت خود را نیز افزایش دهد. این پروژه و رمز ارز در نظر دارد تا یک اینترنت انسانی تر و کاربر پسند تر را توزیع کند. این پروژه قصد دارد با تغییر در نحو توزیع ذخیره و پردازش ارتباط بین کاربران را کاملا تغییر دهد.بلاک چین هولو د حال ایجاد یک پل ارتباطی بین کاربران هولو و اینترنت سنتی است. به جز این مورد هولو به توسعه دهندگان بلاک چین یک راه آسان و ارزان قیمت را معرفی میکند. همچنین هولو هزینه عملیاتی بسیار پایین تری نسب به اینترنت سنتی دارد و تایید نهایی تراکنش ها را با سرعت بالا بدون الگوریتم اجماع سنتی انجام میدهد. با ما همراه باشید زیرا قصد داریم این ارز را بیشتر برسی کنیم. هولو تمامی این مزیت ها را مدیون جدول هش توزیع شده است. همچنین توکن هات که توکن اختصاصی هولو است رشد بسیار خوبی داشته زیرا برای تمامی جامعه بلاکچین رونمایی شده.

هولو

هولو در حال ایجاد یک اینترنت است که با به حداقل رساندن کنترل نهادها، به افراد و نه نهادها خدمات ‌می‌دهد. ارز دیجیتال HOLO به افراد این امکان را ‌می‌دهد که هنگام تراکنش و ارتباط با برنامه‌هایی که نیازهای آنها را برآورده ‌می‌کنند، بدون اینکه به نهادهای متمرکز وابسته باشند، داده‌ها و هویت آنلاین خود را کنترل کنند. همچنین، ‌ارز دیجیتال HOLO ساخت برنامه‌های توزیع شد را آسان، سریع و مقرون‌به‌صرفه ‌می‌کند.

تاریخچه هولو

در ماه می ۲۰۱۸ عرضه اولیه شد، قیمت هولو در ابتدا ۰.۰۰۰۷۳دلار بود که تنها بعد از ۵ روز لیست بودن در صرافی ها قیمت این ارز به ۰.۰۰۱۸۷۲ دلار رسید. این رشد تنها کمی از روند صعودی HOLO بود. در سال رشد رمز ارز ها یعنی ۲۰۲۱، در ماه فوریه بود که هولو تقاضای بالایی داشت و توانستم رکوردی از خود به جا بگذارد. ارز HOLO در پنجم آوریل به اوج خود رسید و قیمت ۰.۰۲۸ دلار را به دست آورد. البته این روند صعودی بعد از مدت ها به روندی نزولی تبدیل شد و قیمت هولو به ۰.۰۰۴۹ دلار رسید. البته این ارز توانسته طی چند ماه آینده با وجود فراز و نشیب های بسیار زیادی به روند صعودی روی بیاورد و قیمت خود را به ۰.۰۰۹۷ دلار برساند

هولو

مزایای هولو

۱: شما میتوانید با استفاده از HOLO یک اینترنت غیر متمرکز و بدون محدودیت را مشاهده کنید

۲:تمامی توسعه دهندگان می‌توانند با استفاده از HOLO برنامه های خود را با کمترین هزینه تولید و منتشر کنند.۳: از آنجا که تأیید تراکنش‌ها به‌کمک جدول هش توزیع‌شده صورت می‌گیرد و نیازی به بیشتر نودها نیست، تهدید رخ‌دادن حمله ۵۱ درصدی در هولو چین از بین می‌رود.

معایب هولو

۱:درست است که HOLO یک سیستم تازه و نو است اما تیم توسعه دهندگان این پروژه تمایل چندانی به رشد این اکوسیستم و پیگیری اهداف هولو ندارند، همچنین تیم توسعه دهنده HOLO هیچ گونه اشتیاقی برای حل مشکل های قبلی بلاک چین نشان نداده است.

۲:صرافی‌های شناخته‌شده‌ کمی از ارز دیجیتال هولو پشتیبانی می‌کنند. هیچ صرافی امکان انجام معاملات فیوچرز را روی ارز دیجیتال HOLO فراهم نکرده است. در حال حاضر نیز تنها کاربران دو صرافی بایننس و دلتا اکسچنج می‌توانند معاملات Perpetual را روی توکن HOT داشته باشند.

با افزایش طرفداران حوزه رمز ارز و بیشتر شدن تراکنش های بلاک چین های معروف مانند اتریوم و بیت کوین، برای اینکه شبکه بلاک چین کشش این همه تراکنش را داشته باشد باید بزرگتر شود و این بزرگی بلاک چین باعث کم شدن مقیاس پذیری یا همان سرعت تراکنش ها می‌کشد ور این کندی سرعت افزایش کارمزد را نیز به همراه دارد. ما در این مقاله در صرافی کارتی شو سعی کردیم هولو را به بهترین شکل ممکن برای شما معرفی کنیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.