فهرست میلیاردر های سال 2021 که در pوزه ارز های دیجیتال فعالیت میکردند چه کسانی هستند؟


همانطور که شما نیز میدانید ممله های آمریکایی مانند مجله تایم و یا فوربس سالانه افرادی را به عنوان میلیاردر های جهان و یا موفق ترین فرد جهان معرفی میکنند

مجله تجاری آمریکایی فوربس اخیراً اسناد ۲۰۲۱ این شرکت از ثروتمندترین میلیاردر‌های جهان را منتشر کرد. طبق لیستی که هر ساله در ماه مارس منتشر می‌شود، اکنون ۱۲ میلیاردر وجود دارد که مستقیماً در صنعت ارز‌های دیجیتال فعالیت می‌کنند.

از مارس ۱۹۸۷، فوربس لیستی از ثروتمندترین میلیاردر‌های جهان را منتشر می‌کند که در لیستی برای مشاهده عموم جمع آوری شده است. در آن زمان تاجر ژاپنی یوشیاکی تسوتسومی ثروتمندترین فرد در سال ۱۹۸۷ با دارایی تقریبی حدود ۲۰ میلیارد دلار بود. در سال ۲۰۲۱، جف بزوس مالک آمازون با حدود ۱۷۷ میلیارد دلار ثروتمندترین مرد جهان است.

ثروتمندترین رتبه سالانه جهان اکنون ۱۲ میلیاردر بیت کوین و ارز‌های دیجیتال را فهرست می‌کند که ما در اینجا به ۸ نفر از معروف‌ترین‌های آنان اشاره خواهیم کرد.

۱- سام بنکمن فرید مدیر عامل FTX Exchange، سام بانکمن-فرید با ۸.۷ میلیارد دلار

میلیاردر

۲- برایان آرمسترانگ مدیر عامل Coinbase با حدود ۶.۵ میلیارد دلار

میلیاردر

۳- دوقلو‌های وینکلووس بنیانگذاران صرافی Gemini با دارایی خالص جمعی در حدود ۶ میلیارد دلار

میلیاردر

۴- کریس لارسن بنیانگذار شرکت Ripple Labs با دارایی ۳.۵ میلیارد دلار

۵- مایکل سایلور مدیرعامل Microstrategy با داشتن ۲.۳ میلیارد دلار

میلیاردر

۶- جد مک کالیب یکی دیگر از بنیانگذاران Ripple نیز در لیست میلیاردر‌های فوربس ۲۰۲۱ ذکر شده است، زیرا دارایی Jed McCaleb حدود ۲ میلیارد دلار برآورد شده است.

میلیاردر

۷- فرد ارشام بنیانگذار Coinbase فرد ارشام حدود ۱.۹ میلیارد دلار سرمایه دارد.

۸- چانگ پنگ ژائو (CZ) بنیانگذار بایننس نیز مانند فرد ارشام حدود ۱.۹ دلار سرمایه دارد.

میلیاردر

اگر شما نیز میخواهید در زمینه ارز های دیجیتال فعالیت کنید میتوانید با مراجعه به صرافی کارتی شو هرگونه معاملات رمز ارز ها را با سرعت بسیار زیاد انجام دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.