3 توکن متاورس که پولدار های آینده را از همین الان مشخص میکند!


بعد از اینکه شرکت فیسبوک نام خود را برای حمایت از متاورس به متا تبدیل کرد و حضور خود را در این حوزه به صورت رسمی اعلام کرد شرکت های بزرگ دیگری مانند مایکروسافت و اپل نیز وارد این حوزه اینده دار شدند.

پرونده ماه آخری نام متاورس در اخبار های جهانی بسیاری از کشور ها مخصوصا در حوزه رمز ارز ها در صدر اخبار ها بوده و با وجود توکن های متاورس برخی از تحلیلگران بر این معتقدند که متاورس قاتل قطعی اتریوم است و این پروژه هست که میلیونر های آینده را مشخص میکند. اگر شما نیز میخواهید در این راه سرمایه گذاری کنید پس بهتر است که با ما در این مقالات همراه باشید زیرا قصد داریم کI 3  توکن متاورس که اینده  روشنی دارند را به شما معرفی کنیم تا با خرید آن ها بتوانید به سود خوبی دست یابید.

متاورس چیست؟

قبل از اینکه بیشتر به این توکن ها بپردازیم ابتدا باید مفهوم اصلی متاورس را بدانید.

در واقع متاورس ترکیب چند علم مجازی از جمله واقعیت مجازی،واقعیت افزوده و ویدئو است که کاربران می‌توانند در آن به زندگی واقعی بپردازند. فکرش را بکنید به جای اینکه به مانیتور نگاه کنید و در یک جلسه کسل کننده شرکت کنید بتوانید به صورت مجازی در یک جلسه حاضر شوید بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی داشته باشید

اصلا نباید به این فکر کنید که متاورس یک دنیای مجزا از دنیای واقعی است.درواقع متاورس برای جوش دادن دنیای مجازی و دنیای واقعی به وجود آمده است.

 تمامی حامیان متاورس بر این باورند که در چند سال آینده تمامی افراد جهان در ارتباط هستند. با هم به کنسرت میروند یا کنفرانس ایجاد میکنند یا به دیدن یکدیگر میروند مدیر عامل متا یا همان فیسبوک سابق معتقد است که در ۵ تا ۱۰ سال آینده متاورس وارد جنبه های زندگی روزانه انسان میشود.همچنین این فرد معروف معتقد است که متاورس از اینترنت هم فراگیر تر میشود. البته با وجود سرمایه گذاری های بزرگ باید این پروژه را جدی بگیریم.

DECENTRALAND(MANA)

متاورس

اولین ارز این لیست بازی DECENTRALAND،  یک بازی مجازی نوشته شده بر روی بلاک چین اتریوم است  که در آن کاربران میتوانند با استفاده از توکن گیمینگ مانا در این بازی، لباس،زمین و موارد دیگر خریداری کنند و با فورش آن ها نیز به سود خوبی رسند. در صورتی که این بازی موفق شود و رشد خوبی از لحاظ جذب کاربر داشته باشد قطعا مانا یکی از با ارزش ترین توکن های متاورس میشود. همچنین توکن مانا در ماه های اخیر رشد خوبی داشته که این رشد نشان دهنده افزایش محبوبیت بازی DECENTALAND است.

THE SANDBOX(SAND)

این بازی یک بازی پرطرفدار دیگر است که کاربران میتواند در آن مالکیت چیزی را بر عهده داشته باشند و با استفاده از آن به سود خوبی برسند. این پلتفروم یک ابرمتاورس است که شما برای شرکت در آن باید از توکن SAND استفاده کنید. برای کسب درامد از این ابر متاورس تنها نیاز به کمی خلاقیت دارید. گفتنی است که این پروژه در ادامه هدف دارد که در این فضای مجازی مواردی مانند کنسرت،نمایش های مجازی،گالری هنری و.. را به نمایش درارد.

FLOKI INU

فلوکی اینو که نام سگ شیبا اینو ایلان ماسک است ابتدا به عنوان یک شوخی متولد شد. اما با توجه به اینکه انگا هر ارزی با نماد سگ وارد بازار شود باید رشد کند این ارز نیز با سرعت بالایی شروع به رشد قیمتی کرد و به همین دلیل است که تیم سازنده و مدیریت این پروژه قصد دارند که یک بازی متاورس بر پایه این توکن بسازند که ایلان ماسک نیز یکی از شخصیت های این بازی است.

ما در این مقاله سه ارز پر طرفدار را به شما معرفی کردیم که به نحوی میتوانند این ارز ها را راهنمای میلیونر شدن نامید. به این دقت داشته باشید که سرمایه گذاری روی این ارز ها توسط کارشناسان دیگری انجام شده و صرافی کارتی شو هیچگونه ضمانتی در رشد این توکن ها نمیدهد.

برای خرید سایر توکن ها میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.