سه رمز ارز آینده دار و ناشناس بازار کریپتو


همه ما می دانیم که تعداد ۱۰ سال اخیر بزرگترین سرمایه گذاری ها در حوزه رمز ارز ها بوده است در واقع این بازار قدرتمند توانست رقیب های سنتی خود مثل بازار سهام طلاق غلبه کند و توانسته سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را به طرف خود بکشاند. با رشد بیش از حد ارزهای دیجیتال میلیاردر های معروفی نیز در این حوزه سرمایه‌گذاری کردند.

اما این افراد چگونه به ثروت های بزرگ رسیده اند؟

افرادی مانند ویتالیک بوترین (توسعه دهنده و بنیان گذار اتریوم) و چانگ پنگ ژائو(بنیان گذار بایننس) با ایجاد پروژه جدید در حوزه ارزهای دیجیتال توانستند به سود بسیار زیاد دست یابند. اما بخش قابل توجهی از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال از جمله ایلان ماسک مدیرعامل تسلا با تکیه بر سود ترین استراتژی و روش به سودهای کلان رسیده است. این نوع افراد به راهت توکن های آینده دار را شناسایی می کنند و در زمان راه اندازی بر روی آنها سرمایه‌گذاری می‌کنند و روی این نوع پروژه ها دیدی بلند مدت دارند

بیت کوین و اتریوم در ارز محبوب و پرسود چند سال اخیر بودند و باز هم می تواند صدها و هزاران درصد دیگر نیز سود داشته باشند اما در بازه زمانی ۵ تا ۱۰ سال احتمال این بازه وجود دارد اما اگر دوست دارید سوددهی سریعتری داشته باشید بهتر از ارزهای آینده دار بازار را شناسایی کنید و روی آنها سرمایه گذاری کنید.

به همین دلیل قصد داریم در ادامه چند تا از پروژه های آینده دار را به شما معرفی کنیم

نکته: این تحلیل ها صرفا تحلیل ریاضیات بوده و هیچگونه تضمینی برای سود بردن از این بازار گاوی وجود ندارد

۱: مینا پروتکل

mina

مینا پروتکل (Mina Protocol) یکی از سبکترین بلاک چین های حال حاضر جهان است. این شبکه یک شبکه تغییر ناپذیر است و تنها ۲۲ کیلوبایت حجم دارد. همه ما می‌دانیم که بلاک چین بیت کوین بیش از ۳۰۰ گیگابایت حجم دارد و اتریوم نیز به یک ترابایت می‌رسد اما مینا پروتکل واقعاً از نظر حجم با شبکه‌های بلاکچین دیگر بسیار تفاوت دارد از تو سبک‌تر است. به جای اینکه کل داده ها در شبکه مینا پروتکل از ابتدا تایید شود اعضای مینا پروتکل از مکانیسم اثبات دانش صفر استفاده کردند که در این مکان دیگر ها به جای همه داده‌های شبکه و گواه آن را ذخیره سازی می کنند. قرارداد هوشمند مینا اسنپس نام دارد و شروط و داده ها خارج از زنجیره محاسبه می‌شود فقط بر روی زنجیره تایید می‌شود. بر خلاف بلاکچین اتریوم ایجاد قراردادهای هوشمند در اسنپس بسیار آسان و مقرون به صرفه فرضی را برای محاسبات بزرگ نیز هزینه معاملات ناچیز است و معاملات به طور متوسط در ۰.۲ ثانیه انجام میشود.

از نظر تئوری رمز ارز مینا می‌تواند مشکل بزرگ را حل کند. اگر بسیار زیاد در حوزه از های بیشتر مخزن بلاکچین تحقیق کرده باشید می دانید که یک بلاکچین نمی‌تواند که مقیاس پذیری قدرت تمرکز زدایی را به صورت همزمان انجام می‌دهد اما بلاکچین مینا ظاهراً توانست این کارها را همزمان با هم انجام دهد.

وضعیت فعلی: شبکه مینو در ماه مارس رانده شد اما این فناوری هنوز وارد ایده‌آل نرسیده زیرا هیچ اکوسیستمی برای آن وجود ندارد و حتی تعداد کیف پول هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌کنند بسیار کم هستند. از زمان عرضه این است که این توکن چندین بار کاهش یافته اما اگر این پروژه در عمل موفقیت‌آمیز ظاهر شود ارزش مینا می‌تواند به راحتی چندین برابر شد.

رریبل

Rarible

رریبل (Rariple) فکرش را بکنید بتوانید در بلاک چین خرید و فروش اشیا هنری و اقلام مرتبط با بازی و غیره را انجام دهید. نام این پروژه که رریبل است توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. یکی از خبرهای بزرگ در مورد این پروژه توسط توییتر انجام گردید زیرا توییتر فروش NFT های خود را از طریق رریبل سازماندهی کرد.

توکن های RARI که رمز ارز های بومی این شبکه هستند برای مدیریت تعدیل و نظارت و همچنین پرداخت کمیسیون ها استفاده می شود. این تاک آنها نیز محدودیتی برای انتشار ندارند و هفتگی ۷۵۰۰۰ توکن RARI تولید می‌شود که معادل آن حدود ۴ میلیون توکن جدید در سال است. تا اکتبر ۲۰۲۱ ۲۵۰۰۰۰۰۰ توکن بومی رریبل صادر شد که بیش از ۵ میلیون آن در حال گردش است.

سولانا Solana (SOL)

سولانا Solana (SOL)

سولانا رمز ارز دیگری است که می خواهیم به شما معرفی کنیم. سلطان در حال حاضر از نظر ارزش بازار رتبه هفتم را در دست گرفته و با دو ارز کاردان و احترام به عنوان پلت فرم قرارداد هوشمند رقابت نزدیک دارند. پروتکل سولانا برای تسهیل ایجاد برنامه غیر متمرکز ساخته شده و هدف آن بیشتر کردن مقیاس پذیری با معرفی اجماع اثبات تاریخ همراه با اجماع اثبات سهام در زمینه بلاک چین است.

چه چیزی SOL را به یک سرمایه‌گذاری خوب تبدیل می‌کند؟

سولانا یک پل بین شبکه‌ها ایجاد کرده است که یک ویژگی بسیار مطلوب می سولانا می‌گوید گام بعدی آن اتصال Terra (LUNA) و زنجیره هوشمند Binance است. باشد زیرا شبکه‌ها به ندرت می‌توانند با هم کار کنند. سولانا مدعی است که می‌تواند بیش از ۵۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه (TPS) را با هزینه کمتر از ۰.۰۱ دلار برای هر تراکنش پردازش کند.

این پروژه ها تنها بخش بسیار کوچکی از دنیای ارزهای دیجیتال است و رمز ارز های بسیار زیادی وجود دارند که پتانسیل بیشتری حتی نسبت به این رمز ارزها دارد اما ما در این مقاله سعی کردیم با توجه به خدماتی که هر پروژه به کاربران می دهد و همچنین جذابیت آن پروژه عرض را به شما برای سرمایه گذاری معرفی کنیم برای تهیه این رمزها نیز می‌توانید به صرافی کار تیشو مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.