تتا چیست؟ فناوری جدید در دنیای ورزش دیجیتال!


تتا یک پروژه آینده دار و مشهور از محدود ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است که شرکت‌های بسیار بزرگی روی آن سرمایه گذاری کرده اند.

اگر فردی باشید که در حوزه ارزهای دیجیتال نیز آشنایی زیادی نداشته باشید حداقل یک بار اسم این پروژه دیجیتالی را شنیده اید. همانطور که می‌دانید در سال ۲۰۰۸ وقتی که بیت کوین بسیار ارزان قیمت بود و مقدار زیادی از آن عرضه می شد که این نشان دهنده استخراج بسیار آسان این ارز بود اما بعد از چندین سال این ارز آن قدر پیشرفت کرد که اکنون لقب پادشاه دنیای رمز ارزها را به خود اختصاص داده و استخراج آن دیگر به سادگی گذشت نیز و در حال حاضر گرانترین ارز دیجیتال دنیا کریپتوکارنسی است.

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از ارز های آینده دار و نوپا که شباهتی به بیت کوین دارپ را به شما معرفی کنیم. تتا در حال حاضر مانند سال‌های ابتدایی بیت‌کوین است و تقاضای پایین و در عین حال عرضه بسیار بالایی دارد که انتخاب مناسبی برای سرمایه‌گذاری در بلندمدت است. اگر شما نیست جزء افرادی هستید که می خواهید برای آینده خود سرمایه گذاری کنید و می خواهید ۱۰۰% در آینده به سود برسید تتا گزینه بسیار مناسبی است اما برای سرمایه گذاری باید بیشتر تحقیق کنید به همین دلیل ما در ادامه میخواهم در مورد این ارز دیجیتال بیشتر صحبت کنیم.

ارز دیجیتال تتا و ورزش الکترونیک

یش از اینکه بخواهیم این ارز را مورد برسی قرار دهیم باید با مفهوم ورزش الکترونیک آشنا شوید. بستر یوتیوب اینستاگرام توییچ و… باعث شد که ورزشکاران بسیار زیادی با قرار دادن ویدیو های خود در این فضای مجازی خودی نشان دهند و سطح خود را به بقیه جهان نشان دهد. حالا فکرش را بکنید که دو گیمر که یکی از آن ها در چین و دیگری در ایران زندگی میکنند با هم رقابت کنند. برای اینکار باید هزینه بسیار زیادی برای سفر یکی از این دو بپردازند. اما تتا این مشکل را حل کرده و با ساخت یک بستری مناسب و دیجیتالی و همچنین با کیفیت باعث شده که این دو بتوانند به صورت زنده در یک محیط با همدیگه در نقاط مختلف کشور رقابت کنند. در واقع تتا یک محیط مانند سالن تکواندو طراحی می کند تا گیمر ها بتوانند به صورت زنده با همدیگر رقابت کنند.

درواقع Esports یا ورزش الکترونیک مانند یک مسابقه فوتبال ویدیویی در بالاترین سطح جهان است، شبیه محیط الکلاسیکو، که فضایی را ایجاد می‌کند تا این گیمرهای مطرح رو در روی یکدیگر به رقابت بپردازند.

البته شبکه ارز دیجیتال تتا به عنوان بستری مناسب برای پرداخت خرد نیز مورد استقبال قرار گرفته و امنیت بالای این بلاک چین باعث شده که توکن های تتا و تی قبول مورد استقبال خیلی ها قرار بگیرند. این پروژه به دلیل پهنای باند بسیار بالایی که دارد در حال حاضر با شرکت های پخش ویدیو بزرگ در رقابت است

جالب ترین کار در دنیای دیجیتالی تتا نتورک!

تتا نتورک

تتا نتورک که یک سایت برپایه پروژه تتا است ایده بسیار جدید و خارق العاده ای را در تکنولوژی بلاکچین اختراع کرده. این سایت برای اینکه همه افراد بتوانند استریم یا پخش زنده را به راحتی تماشا کنند بسیار کاربردی است زیرا این سایت با استفاده از کسانی که اینترنت قوی دارند. اینترنت قوی را بین همه افراد که اینترنت ضعیف‌تری دارند تقسیم می کنند تا همه بتوانند به راحتی استریم را تماشا کنند.

اما شاید این سوال پیش بیاد که کسانی که اینترنت قوی دارند و اینترنت خود را به اشتراک می گذارند چه سودی می کند.تتا نتورک به ازای اینترنت قوی که از شما دریافت می کند به شما از دیجیتال تتا می دهد و شما می توانید این ارز را به هر گونه ای که می‌خواهید یا به دلار یا به رمز ارز دیگری تبدیل کنید.

ویژگی‌ های اصلی و مهم شبکه ارزدیجیتال تتا.

شبکه ارز دیجیتال تتا دارای ۳ ویژگی منحصر بفرد است:سرعت بالا در پردازش سریع‌تر بلوک و مقیاس‌پذیری بیش‌تر آن به دلیل وجود مکانیسم اجماع BFT.سرعت بالا در انتشار داده‌ها با استفاده از طرح Aggregated Signature Gossip و نودهای نزدیک.بالا بودن قدرت مقیاس ‌پذیری با پردازش خارج از زنجیره و ریز پرداخت‌های آن.

.سرمایه گذاری سامسونگ در تتا

سامسونگ در بیانیه‌های اخیر خود گفته که می‌خواهد پلتفرم تو تار در گوشی های گلکسی اینستال کند که با این خبر ارز تتا فیول ۲۶۵ درصد افزایش قیمت داشت.ما به شما توصیه می کنیم که تا زمانی که تقاضا در این ارز بسیار پایین است و هزینه بسیار زیادی برای استخراج آن نیاز نیز هزینه کنید و با یک کامپیوتر معمولی می توانید به استخراج آن بپردازید دست به کار شویم که طی ۵ سال آینده به دلیل تقاضای بالا، این ارز بسیار پیشرفت خواهد حرد به طوری که برای استخراج آن به جز سرمایه گذاری بسیار جذاب و کامپیوترهای بسیار قدرتمند و همچنین اینترنت های قوی تر نیاز خواهید داشت که کار را برای شما سخت می‌کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.