زمانی که شما وارد وب سایت بیبی دوج میشوید با یک جمله جالب برخورد میکنید: اگر از طرفداران دوج کوین هستید قطعا عاشق بیبی دوج میشوید. از همین متن شما میتوانید متوجه شوید که این رمز ارز قصد دارد خود را به دوج کوین ربط دهد و خود را در همه ی داستان های دوج کوین قالب کند. این ارز مانند دوج کوین در مدت زمان بسیار کم سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده. البته تمامی این سر و صداها مدیون افراد معروفی مانند ایلان ماسک است که تاکنون به صورت متداوم حمایت خود را از دوج و بیبی دوج نشان داده است.

بیبی دوج چیست؟

بیبی دوج کوین

حالا به موضوع اصلی میپردازیم یعنی بیبی دوج واقعا چیست؟ از همان جا که نام این ارز معلوم است baby doge به نحوی فرزند دوج کوین معرو است. زمانی که به سایت بیبی دوج مراجعه میکنید در قسمتی از آن این متن را مشاهده میکنید:

بیبی دوج کوین چند درس و ترفند بسیار مهم را از پدر خود به ارث برده است. همچنین طرفداران رمزارز دوج کوین، فرزند او را ایجاد کرده‌اند و در تلاش هستند تا با حفظ نقاط قوت دوج کوین، نقاط ضعف آن را در این ارز دیجیتال برطرف کنند.

Baby doge  چه زمانی پا به بازار کریپتو گذاشت؟

فرزند دوج کوین در ۹ زوئن ۲۰۲۱ یا همان ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ پا به عرضه گذاشت و در همان روز با جمیات بسیار سنگین از سوی طرفداران خود و همچنین رسانه های مختلف مواجه شد و همانند راه پدر خود در زمان تنها یک هفته ای توانست قیمت خود را صد درصد افزایش دهد. این ارز توانست در کمتر از سه هفته ارزش بازار خود را به ۲۰۰ میلیون دلار برساند و تعداد جامعه دارندگان خود را به بیش از ۱۶۰ هزار نفر برساند. این رشد قیمت در این زمان کم بسیار شگفت انگیز است و احتمال دارد مانند دوج این روند را در ماه های متداوم ادامه دهد. اما هنزو نمیتوان قیمت این ارز را به صورت دقیق محاسبه کرد و به شما گفت که آیا ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر زیرا تنها چند ماه است که این رمز ارز عرضه شده است.

چه مواردی بیبی دوج کوین را از دوج متمایز میکند؟

نکته مهمی که این دو ارز را متمایز میکند این است که توسعه دهندگان بیبی دوج قصد دارند  خود را تکامل یافته ارز دیجیتال دوج کوین معرفی کنند ولی از نظر فنی و کارایی این دو ارز تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند. اگر بخواهیم به رسانه ها و جو رسانه ای میان این دو ارز توجه نکنیم  میتوان گفت که این دو رمز ارز رابطه چندان مشابهی ندارند

یکی از مشکلات مهمی که دوج کوین رمز ارز محبوب ایلان ماسک دارد تورم بیش از اندازه این ارز است. به همین دلیل طراحان بیبی دوج با استفاده و طراحی یک سیستم کاملا هوشمند در معاملات این ارز دیجیتالی توانسته اند به طور قابل ملاحظه ای تورم baby doge را کنترل کنند

شبکه بیبی به نوعی طراحی شده که کاربران از هرگونه معاملاتی که انجام میدهند کارمزدی ۵ درصدی دریافت میکنند که این ویژگی برای دوج کوین وجود ندارد. به غیر از این مورد سرعت انجام معاملات بیبی دوج بسیار بیشتر از دوج کوین است. سرعت این دو ارز بسیار متفاوت است به نحوی که برای تولید هر بلاک بیبی تنها ۵ ثانیه زمان لازم است که این مورد برای دوج کوین به ۶۰ ثانیه میرسد.

هرجا اسمی از دوج باشید ایلان هم همانجاست!

بیبی دوج کوین

همه فعالان دنیای ارز های دیجیتال همه روز شاهد حمایت های متداوم ایلان از دوج کوین بوده اند و این حمایت ها به شکلی انجام شد که ایلان ماسک لقب پدر دوج کوین را از آن خود کرد. این مهر پدری تنها برای دوج کوین نبود و ایلان ماسک تنها بعد از چند روز از عرضه بیبی دوج کوین ایلان ماسک در یک توییت که در ادامه مشاهده میکنید حمایت خود را نسبت به بیبی دوج به مردم اطلاع داد.

رمز ارز بیبی دوج کوین قطعا میخواهد راه پدر خود را پیش بگیرد اما هنوز مانند دوج هیچ تحلیل بنیادین درست و حسابی معرفی نشده پس بهتر است در این ارز دیجیتالی سرمایه گذاری های طولانی انجام ندهید و کمی با احتیاط پا به معاملات بیبی دوج بگذارید و با کسب سود های کوچک سرمایه خود را آرام آرام بیرون بکشید. در حال حاضر هیچ توصیه ای برای سرمایه گذاری بلند مدت روی بیبی دوج کوین توسط هیچ سایتی نشده و بهتر است فعلا با کسب سود های کوچک کار خود را ادامه دهید.

برای خرید سایر رمز ارز ها میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.