اگر تنها کمی با حوزه ارز های دیجیتال آشنا باشید قطعا نام صرافی بزرگی به نام بایننس را شنیده اید. پس از اتریوم و بیت کوین دو ارز پرطرفدار توکن bnb نیز به این دسته از ارز های پرطرفدار راه پیدا کرد.

بایننس یک صرافی خارجی تخت مدیریت چانگ بنگ ژائو است که ارز این صرافی bnb نام دارد.

صرافی بایننس چیست؟

بایننس از سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرد. چانگ پنگ ژائو موسس و مدیر عامل کنونی بایننس در سال ۲۰۰۱ به عنوان رئیس توسعه معاملات آتی کتاب تجاری به بلومبرگ پیوست. او چهار سال را با این شرکت گذراند و بعداً به عنوان شریک به Fusion Systems پیوست. CZ از سال ۲۰۱۳ به طور فعال با فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال درگیر بوده است. در سال ۲۰۱۷، ژائو به طور رسمی binance را راه‌اندازی کرد و از آن زمان تاکنون مدیرعامل این شرکت بوده است. از دیگر افراد تاثیرگذار بایننس می‌توانیم به He Yi یکی از بنیانگذاران و مدیران ارشد بازاریابی در بایننس اشاره کنیم. وی کار خود را به عنوان مجری تلویزیون در سال ۲۰۱۲ آغاز کرده بود. بعدها در سال ۲۰۱۴، یی یکی از بنیانگذاران OKCoin بود که در آن زمان بزرگترین صرافی ارزهای فیات به کریپتو در چین محسوب می‌شد. در سال ۲۰۱۷، او به نیروهای CZ پیوست و با هم بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان را با نام Binance تاسیس کردند. این نکته را باید بدانید که استفاده از صرافی ارز دیجیتال بایننس برای ایرانیان غیرممکن است چرا که در حال حاضر احراز هویت ایرانیان در این صرافی ممنوع از سمت خود بایننس ممنوع است. در کل استفاده از صراف‌های خارجی ریسک زیادی برای ما به همراه دارد چرا که ممکن است هر لحظه به دلیل بهانه‌هایی مانند تحریم اموالتان در این صرافی‌ها بلوکه شود. به همین دلیل در ادامه ما نحوه خرید BNB را از بهترین سایت خرید ارز دیجیتال ایرانی با نام اوکی اکسچنج برای شما شرح خواهیم داد.

چگونه میتوان bnb خرید؟

بایننس

برای خرید این ارز دیجیتال شما میتوانید به راحتی به صرافی کارتی شو مراجعه کنید و این توکن آینده دار را خریداری کنید تا در آینده به سود خوبی برسید. به طور خلاصه میتوان گفت که بی ان بی توکن اصلی پلتفرم بایننس است که تمامی کارمزد ها با استفاده از آن پرداخت میشود. همچنین بایننس یکی از رمز ارز های آینده دار و محبوب است که شما میتوانید برای سرمایه گذاری روی آن حساب باز کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.