بایننس کوین،آینده ای روشن در انتظار این ارز!


ارز دیجیتال بایننس کوین با نماد BNB توکن بومی صرافی بایننس که یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال است، می‌باشد. در این مقاله قصد داریم آینده ارز دیجیتال بایننس کوین را بررسی کنیم. همچنین در ادامه پیش بینی قیمت بایننس کوین توسط برترین وبسایت‌های تجزیه و تحلیل را نیز خواهیم داشت. با آینده ارز دیجیتال بایننس کوین همراه ما باشید.

بررسی اجمالی ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

صرافی بایننس در جولای ۲۰۱۷ راه اندازی شد. چانگ پنگ ژائو موسس و مدیر عامل بایننس است. در سال ۲۰۱۷، ژائو به طور رسمی بایننس را راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون مدیرعامل این شرکت بوده است. بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان، بر اساس حجم معاملات روزانه است. بایننس قصد دارد صرافی‌های ارزهای دیجیتال را در خط مقدم فعالیت‌های مالی در سطح جهانی قرار دهد. جدا از اینکه بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است، اکوسیستم کاملی از عملکردها را برای کاربران خود راه اندازی کرده است. شبکه بایننس شامل زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول تراست و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی از قدرت‌های فناوری بلاکچین برای ارائه امور مالی عصر جدید به جهان استفاده می‌کنند. بایننس کوین بخشی جدایی ناپذیر از عملکرد موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های فرعی بایننس است.

بایننس یک اکوسیستم منحصر به فرد از شبکه‌های غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاکچین است. این شرکت به عنوان صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در تعدادی از کشورها رشد کرده است و سازمان‌های جانبی آن‌ها نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده‌اند. مدل Binance به گونه‌ای شکل گرفته است که ازقراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند و از مکانیسم توافقی Tendermint-fault-tolerant (BFT) استفاده می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های رقابتی بایننس، انگیزه آن برای توسعه است. در حالی که این شرکت تنها در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک صرافی رمزارز شروع به کار کرد، امروز، بایننس خدمات خود را در حوزه‌های مختلف متعددی گسترش داده است. طبق وب سایت این شرکت، ماموریت آن تبدیل شدن به ارائه دهنده خدمات زیرساختی برای کل اکوسیستم بلاکچین

است.

بایننس کوین

از زمان راه اندازی بایننس کوین، این صرافی از افزایش علاقه سرمایه گذاران به توکن نیز بهره‌مند شده است. BNB در ابتدای سال ۲۰۲۱ با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شد که آن را در نقشه سرمایه گذاران سازمانی قرار داده است. بایننس کوین در جولای ۲۰۱۷ ایجاد شد و در ابتدا روی بلاکچین اتریوم با توکن ERC-20 کار می‌کرد. قبل از اینکه به ارز اصلی بلاکچین خود بایننس، یعنی زنجیره بایننس تبدیل شود.

هدف اصلی که موسس صرافی بایننس، چانگپنگ ژائو، این ابتکار را با آن آغاز کرد، از بین بردن مشکلات مختلف مربوط به تجارت بود که در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشت. چشم‌انداز دوراندیش او برای بایننس کوین به صورت استراتژیک اجرا شد و امروز بایننس با تعدادی دیگر از صرافی‌های ارز دیجیتال رقابت می‌کند. یکی از ویژگی‌هایی که BNB را منحصربه‌فرد می‌کند، مزیت دریافت تخفیف هنگام معامله دارایی‌های دیجیتال است. از BNB می‌توان برای پرداخت ۰.۱ درصد کارمزد بایننس در هر معامله علاوه بر کارمزد برداشت آن استفاده کرد که وقتی کاربران ارزهای دیجیتال خود را از صرافی به یک کیف پول خصوصی منتقل می‌کنند، دریافت می‌شود.

نوسانات یکی از ویژگی‌های اصلی ارزهای دیجیتال است و بایننس کوین نیز از این قاعده جدا نیست. با وجود پتانسیل زیادی که در تحلیل کوتاه مدت قیمت نشان داده شده است؛ اجازه دهید ببینیم کارشناسان در مورد پیش بینی قیمت بایننس کوین (BNB) چه می‌گویند.

طبق پیش‌بینی قیمت بایننس کوین، BNB آینده‌ای خوش‌بینانه و صعودی دارد. این احتمال وجود دارد که افزایش قیمت فعلی را تا پایان سال جاری ادامه دهد.

بایننس کوین


Trading Beasts

 بر اساس تجزیه و تحلیل فنی ما، BNB تا سال ۲۰۲۵ به ارزش ۷۱۵ دلار و تا سال ۲۰۲۸ به قیمت ۱۰۰۰ دلاری می رسد.

 Wallet Investor

 بایننس یک گزینه سرمایه‌گذاری سودآور است و BNB با سرمایه‌گذاری ۵ ساله می‌تواند ۹۳% سوددهی داشته باشد. پیش بینی قیمت بایننس کوین BNB برای پنج سال آینده ۲۰۲۱ – ۲۰۲۵ پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال با توجه به ماهیت نوسانی آن‌ها یک کار دشوار است. ویروس کرونا، تاثیر بسزایی بر بازار ارز دیجیتال داشت. با این حال، بازار ارزهای دیجیتال اکنون خوشبینانه به نظر می‌رسد و آینده روشن‌تری برای این توکن در پیش است. در ادامه آینده ارز دیجیتال بایننس کوین را برای سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۵ مشاهده خواهیم کرد.

پیش بینی قیمت بایننس کوین در ۲۰۲۳ – ۲۰۲۵

آینده BNB به رشد پلتفرم صرافی بایننس بستگی دارد. طبق سناریوی فعلی، آینده بایننس کوین روشن به نظر می‌رسد که می‌تواند قیمت‌ را به یک اوج قیمت جدید برساند. از این رو طبق پیش بینی، قیمت BNB ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ از ۱۲۰۰ دلار عبور کند. اگر توکن BNB بتواند حرکت مثبت را ادامه دهد، قیمت ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ به حدود ۱۷۰۰ دلار برسد. پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال بایننس کوین برای پنج سال پیش رو نشان می‌دهد که قیمت توکن BNB ممکن است رشد عظیمی را ثبت کند. بنابراین تا پایان سال ۲۰۲۵، قیمت بایننس کوین حدود ۱۸۵۰ دلار پیش بینی می‌شود.

سخن آخر

 باید دید که بایننس می‌تواند همچنان بر صنعت فعلی مبادلات ارزهای دیجیتال تسلط داشته باشد یا خیر. به عبارت دیگر هر چه پلتفرم بایننس پیشرفت بیشتری داشته باشد، توکن بایننس کوین نیز ارزش بالاتری خواهد یافت. قبل از هرگونه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اطمینان حاصل کنید که از دانش کافی برخوردار باشید.

برای خرید BNB میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.