ایلان ماسک، فردی تاثیر گذار در سال 2021 بر روی جلد نشریه تایم!


تایم(TIME) که یکی از معتبرترین رسانه ها و نشریه های خبری در سراسر دنیا است ایلان ماسک که مدیر عامل تسلا و همچنین حامی دوج کوین را به عنوان چهره سال ۲۰۲۱ خود انتخاب کرد. ایلان ماسک در مصاحبه با این نشریه یک جمله بسیار عجیب گفت: ایلان در این مصاحبه گفت: مطمئن نیستم که ارزهای دیجیتال روزی جایگاه گزینه‌های فریات شوند.

این جمله با حرف های قبلی ایلان ماسک که در ماه های اخیر گفته بود کاملا تفاوت داشت. ایلان در روزهای گذشته گفته بود که ارزهای دیجیتال کم کم باید روی کار بیاورند و ارز های فیات از بین رفته شوند. نشریه تایپ دو روز پیش الماس را به عنوان مرد سال خود انتخاب کرد. نشریه تایم سال ۲۰۲۱ را سال بدون مرز ایلان نامید. انتخاب این نام به دلیل اظهار نظرها فعالیت‌ها و دستاوردهای بزرگ و قابل توجه ماسک مدیرعامل تستها و اسپیس ایکس در سال ۲۰۰۱ میلادی بود

ایلان ماسک به نشریات تایم گفته که از نظر او ارزهای دیجیتال و بازار کریپتوکارنسی یا بسیار جذاب است و می تواند راجع به ماهیت پول به عنوان یک سیستم اطلاعاتی برای توزیع منابع صحبت کرد اما شک دارم که از های دیجیتال روزی جایگزین ارزهای فیات (دلار،یورو و….) شوند.

ایلان ماسک که اخیراً با توییت های خود در صفحات مجازی با تاثیرگذاری های مثبت و منفی بر روی ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین و دوج کوین در فهرست تأثیرگذارترین چهره‌های کوین دست قرار گرفته بود و به عنوان چهره سال این رسانه در این نشریه تایم در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

ماسک درباره اینکه اقدامات تأثیرگذار او اغلب با انتقاد مواجه می‌شود، به نشریه تایم گفت:

بازارها همواره در خود جنب‌وجوش ایجاد می‌کنند و می‌توانم بگویم که [این تحرکات] هیچ پایه و اساسی ندارند. بنابراین آیا اظهارنظرهای من اساساً با حرکات بازار که در هر صورت ممکن است اتفاق بیفتند، تفاوتی دارد؟ من که فکر نمی‌کنم این‌طور باشد.

برای خرید ارز های دیجیتال میتوانید به صرافی کارتی شو مراجعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.