ادامه روند نزولی شیبا اینو / آینده شت‌کوین معروف چگونه خواهد بود؟


با کاهش تمایل معامله‌گران به رمزارز شیبا اینو، این رمزارز در تاریخ ۲۴نوامبر همچنان به افت خود ادامه داد. معامله‌گران خرد در اوایل سال جاری به رشد ۵۳۵درصدی این رمزارز و دستیابی آن به رکورد قیمتی ۰.shiba اینو پس از صعود به بالاترین قیمت خود در تاریخ ۲۸اکتبر، افت نزدیک به ۶۰درصدی تجربه کرده است. این موضوع منجر به کاهش شدید معاملات این رمزارز در بایننس شد که تضعیف علاقه سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

از این رو، ارزش بازار شیبا اینو از ۲۸.۳۱میلیارد دلار، تنها در پنج روز به ۲۱.۳۰میلیارد دلار کاهش یافت.

داده‌های جستجوی کلمات کلیدی گوگل نشان می‌دهد که علاقه به بازارهای رمزارز شیبا اینو در حال کاهش است. امتیاز آن در بازه زمانی ۱۲ماهه از ۱۰۰ به ۲۰ سقوط کرده که با اصلاح قیمتی ۶۰درصدی shiba اینو دور از انتظار نیست.

فروش بیشتر در راه شیبا است؟

آخرین دوره فروش در بازار شیبا اینو، باعث سقوط قیمت این رمزارز به زیر خط حمایتی حیاتی شد و احتمال آن را برای افت بیشتر، افزایش داد.

به نظر می‌رسد که آخرین قیمت شیبا اینو، خط ۰.۶۱۸ فیبوناچی در کانال ۰.۰۰۰۰۳۷۹۲ را به عنوان سطح حمایتی کوتاه مدت آزمایش کرده است. بازگشت به کف قیمت مذکور، احتمال آزمایش کانال ۰.۰۰۰۰۴۷۷۳دلار به عنوان سطح مقاومتی افزایش داد.

شیبا اینو

در مقابل، حرکت به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۳۷۹۲دلار ممکن است خطر سقوط شیبا تا کانال ۰.۰۰۰۰۲۳۹۴دلار را به دنبال داشته باشد. تحلیلگر بازار در اینکام شارکس نیز با استناد به نمودار هفتگی Shiba، قیمت حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۹۴دلار را به عنوان منطقه خرید معرفی کرد.

به طور کلی، قیمت شیبا از ۲۸ اکتبر که به ۰.۰۰۰۰۸۸۵۴دلار رسید، در یک کانال نزولی قرار گرفته است.

همانطور که در نمودار نشان داده شده، انتظار می‌رود پس از گذر از این روند نزولی، یک حرکت قوی به سمت بالا مشاهده شود.

پیش‌بینی می‌شود این رمزارز احتمال صعود به کانال ۰.۰۰۰۰۵۱دلاری را داشته باشد. پس از شکستن این خط مقاومتی، شیبا اینو در مسیر دستیابی به کانال ۰.۰۰۰۱دلاری قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید در کارتی شو نیز معاملات خود را با کمترین کارمزد و با سرعت بالا انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.