پرمیوم ووچر یا پی اس ووچر (Premium Voucher )

Premium Voucher

 Premium Voucher چیست؟

پرمیوم ووچر یا پی اس ووچر در سال ۲۰۱۴ به بازار معرفی شد. سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که باعث آسان شدن و سرعت بخشیدن به تراکنش‌های مالی می‌شود، پی اس ووچر با اینکه زمان کمی است وارد بازار شده با داشتن مزیت‌های فراوانی که دارد توانسته به سرعت کاربران زیادی را بدست آورد.، همچنین به عنوان  Vouchersurf نیز شناخته می‌شود، یک روش پرداخت جایگزین است که کاربران را قادر می‌سازد با خیال راحت پرداخت‌های آنلاین خود را انجام دهند. برای استفاده از آن نیازی به کارت اعتباری یا نقدی ندارید. برا مواعی که می‌خواهید خرید کنید و نمی‌خواهید جزئیات کارت بانکی خود را به اشتراک بگذارید می‌توانید یک پرمیوم کارت بصورت آنلاین خریداری کنید  Premium Voucher    بلافاصله از طریق ایمیل تحویل می‌شود، روش پرداخت آنلاین مطمئن و راحتی است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

پرمیوم ووچر

دقیقاً مانند کارت اعتباری، از کد شما می‌توان به راحتی در سایت‌های بازی و سرگرمی مورد علاقه خود خرید انجام دهید. جزئیات بانکی شخصی تان را ایمن نگه دارید. و از اینکه هزینه‌هایتان افزایش یابند خودداری کنید و همانطور که باید از بازی‌های آنلاین لذت ببرید از استفاده از پرمیوم کارت هم لذت خواهید برد. کد پرمیوم  ووچر به صورت تعدادی از اعداد و حروف انگلیسی است. که پس از خرید در اختیار شما قرار می‌گیرد.

هدیه عالی

پرمیوم کارت یک هدیه عالی برای کسانی است که می‌خواهند یک هدیه متفاوت به دوستان خود بدهند.

خرید سریع

خرید آنلاین پرمیوم کارت ساده است. فقط ارزش پرمیوم کارت اعتباری خود را انتخاب کنید. کد شما بلافاصله از طریق ایمیل ارسال می‌شود. این کد بلافاصله قابل استفاده است. پس از خریداری کارت، کد آن به طور همزمان بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده می‌شود.

حفظ امنیت

با خرید پرمیوم کارت می توانید هنگام هزینه کردن در سایت‌های بازی مورد علاقه خود، اطلاعات بانکی خود را خصوصی نگه‌دارید

Premium Voucher به لطف سیستم تأیید پیامکی، تیم نظارت و تیم اختصاصی ضد کلاهبرداری کاملاً ایمن است. بهترین قسمت این است که، شما نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای استفاده از پرمیوم کارت ندارید و هیچ هزینه اضافی در رابطه با استفاده از پرمیوم کارت شما برای شما ایجاد نمی‌شود. درست مثل کارت paysafecard ، Premium Voucher  یک راه حل پرداخت آسان و مطمئن برای خریداران آنلاین است.

امنیت

پرمیوم کارت چگونه کار می‌کند؟

برای استفاده از پرمیوم کارت اعتباری خود، فقط به سایت سرگرمی یا بازی آنلاین مورد علاقه خود مراجعه کرده و “Premium Voucher ” را به عنوان روش پرداخت در هنگام پرداخت انتخاب کنید. کد پرمیوم کارتی را که از ما دریافت می‌کنید وارد کرده و تأیید کنید. سپس مبلغ پرمیوم کارت شما اعمال می‌شود و پرداخت شما با استفاده از پرمیوم کارت تکمیل می‌شود.

سایت‌های دارای درگاه پرمیموم کارت

بیش از ۴۰۰ وب سایت بازی، Premium Voucher  را به عنوان روش پرداخت قبول می‌کنند. تعداد سایت‌هایی که پرمیوم کارت را به قبول می‌کنند همواره در حال افزایش است.

پی اس ووچر

انقضاء پرمیوم کارت

پرمیوم کارت ۹ ماه اعتبار دارد، بنابراین حتماً در آن بازه زمانی استفاده کنید.

اطلاع از مانده حساب

فقط به وب سایت Premium Voucher  مراجعه کرده، در قسمت “بررسی مانده حساب” کد پرمیوم کارت خود را وارد کنید و “جستجو” را فشار دهید. موجودی شما نشان داده می‌شود.

فروش پرمیوم کارت

هر لحظه  که بخواهید می‌توانید پرمیوم کارت خود را به فروش برسانید و معادل آن را به پول رایج کشور دریافت کنید. برای فروش پرمیوم ووچر هیچ گونه کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود. برای فروش پرمیوم کارت خود نیازی به احراز هویت ندارید فقط با وارد کردن کد کارت و شماره کارت حساب بانکی‌تان می‌توانید کارتتان را به فروش برسانید و معادل آن را به ریال دریافت کنید.

این سیستم در ایران قابل استفاده است. تحریم‌ها هیچگونه مشکلی برای آن ایجاد نکرده و کاربران ایرانی می‌توانند با آسایش خیال از آن استفاده کنند.

کارتی‌شو

تمامی خدمات پرمیوم کارت از طریق سایت کارتی شو برا استفاده هموطنان عزیز قرار داده شده است. می‌توانید به آسانی آن را خرید کرده و به فروش برسانید. براط اطلاعات بیشتر به مقالات ما مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.