در خیلی از مکان ها قطعا نام پرفکت مانی را شنیده اید و حتما درمورد آن در حال تحقیق کردن هستید. شاید در زمان تحقیق متوجه محدودیت هایی برای استفاده از ایران شده اید و به همین دلیل برای شما نیز این سوال پیش آمده که پرفکت مانی قانونی است یا خیر.

ابتدا باید Perfect Money را توضیح دهیم. این پلتفذم یک واسطه مالی است که شما به راحتی میتواند با استفاده از این پلتفذم انواع خرید های بین المللی را انجام دهید. البته استفاده از این پلتفرم در کشور های دیگر مانند آمریکا و یا کشور های اروپایی بسیار آسان تر از استفاده در ایران است.

آیا پرفکت مانی معتبر است؟

همانطور که گفتیم به دلیل وجود محدودیت هایPerfect Money در ایران ، شاید خیلی از افراد فعالیت آن را غیرقانونی و کلاهبرداری بدانند . در صورتی که این گونه نیست و با تغییر IP می توان از این سیستم به راحتی استفاده کرد .

پرفکت مانی

به طور کلی Perfect Money امنیت تراکنش های خود را از فیلترهای گوناگونی عبور می دهد . البته نیازی به احراز هویت در این سیستم نیست و تراکنش های شما را انجام می دهد ولی برای دریافت خدمات بهتر می توانید احراز هویت انجام دهید . لایه های امنیتی بسیار زیادی در این سیستم وجود دارد که اجازه هک شدن را به شما نمی دهد و به آسانی می توانید تراکنش های خود را انجام دهید . البته لازم به ذکر است که برای ووچر Perfect Money از کدهای غیر قابل هک استفاده کنید و نگهداری از این کدها در جای امن بر عهده خود شا می باشد . اعتبار پرفکت مانی نزد همگان تایید شده و روزانه هزاران نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند و با استفاده از آن تراکنش های خود را انجام می دهند .

این نکته را در نظر داشته باشید که حساب پرفکت مانی تنها با دلار شارژ میشود.

آیا حوصله رفتن به صرافی ها برای شارژ پرفکت مانی را ندارید؟ ما برای این کار صرافی کارتی شو را افتتاح کردیم. شما در این صرافی ببه راحتی میتوانید در Perfect Money معامله کنید و حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. شما میتوانید با پرداخت ریال کارت های دیجیتالی دریافت کنید که با استفاده از آن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.صرافی کارتی شو میتواند در این زمینه به شما کمک کند تا به راحتی حساب خود را شارژ کنید و خرید های خود را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.