حساب پرفکت مانی چیست؟ Perfect Money یک شرکت و سامانه پرداخت بین الملل می باشد که با آن می توانید به راحتی پرداخت های اینترنتی خود را انجام دهید. به سراسر جهان ارز منتقل کنید و یا درآمد های ارزی خود را دریافت کنید.

با وجود تحریم سرویس هایی مثل پی پال، ویزا و مسترکارت، هنوز هم سرویس های قدرتمندی وجود دارند که می توان با آن ها خرید های اینترنتی خارجی و انتقال ارز را انجام داد که پرفکت مانی یکی از آن ها می باشد. در ادامه این راهنما با مقاله حساب پرفکت مانی چیست؟ در سایت کارتی شو با ما همراه باشید تا به تمام سوالات شما درباره حساب های پرفکت مانی توضیح دهیم.

حساب Perfect Money چیست؟

پرفکت مانی ( Perfect Money ) یک سیستم پرداخت الکترونیکی می باشد که برای پرداخت های غیر نقدی بر روی اینترنت ساخته شده است . این شبکه در سال ۲۰۰۷ ایجاد شد . پرفکت مانی از کمپانی & Startup Research Investments به اختصار | & SR می باشد که در کشور پاناما ایجاد شده و مقر کمپانی آن در کشور سوئیس می باشد در شهر زوریخ که این هم لازم به ذکر است که پرفکت مانی مجوز انتشار پول الکترونیکی را دارا می باشد

پرفکت مانی ، فرصت های خاصی را در اختیار کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کار های اینترنتی قرار می دهد . بسیاری از کاربران Perfect Money می توانند به راحتی سرمایع هایشان را در کوتاه ترین زمان و با نرخ های معقول به دیگر ارز های الکترونیکی تبدیل کنند . شما می توانید پرفکت مانی را به سایر ارز های سیستم های مالی دیگر تبدیل نموده و می توان ارز های پرفکت مانی را با استفاده از پی پال خریداری کرد . در ادامه به نحوه کارکرد و امکانات پرفکت مانی می پردازیم

نحو کار با پرفکت مانی

برای شروع کار با کیف پول پرفکت مانی ، ابتدا باید به وبسایت رسمی آن بروید و سپس باید زبان موردنظر را انتخاب نموده و بر روی گزینه « Sign up » کلیک کنید و بعد صفحه ای باز می شود که باید جزئیات درخواست را در فیلد ها وارد کنید . سپس اطلاعات واقعی خودتان را برای عضویت به سایت ارائه می کنید تا دوباره وارد سایت شدید با زدن همین مشخصات وارد حساب کاربری تان شوید تا دچار مشکل نشوید . پس از عضویت و فعال سازی اولیه حساب ، می توانید شروع به استفاده از سیستم کنید

امکانات پرفکت مانی

• انتقال پول بین کاربران درخواست و دریافت وام درون سیستم ایجاد درگاه پرداخت بر روی سایت خودتان انجام پرداختها برای خرید کالاها و خدمات از اینترنت • دارای ارزهای بیت کوین ، دلار و یورو و همچنین طلا • دریافت درآمد مازاد از طریق مشارکت در برنامه شراکتی ( Partnership Program )

سیستم پرداخت Perfect Money ساده بوده و سایت آن با جزئیات غیر ضروری انباشته نشده است . بر روی پلتفرم پرفکت مانی ، قابلیت کار با ۲۲ زبان مختلف دنیا ، انگلیسی تا عربی و حتی فارسی وجود دارد . یکی از مزایای رقابتی پرفکت مانی ، نرخ پایین کارمزد تراکنش های آن می باشد . هزینه انتقال داخلی تنها ۵.ه دهم درصد می باشد .

همانطور که شما نیز میدانید شارژ کردن حساب پرفکت مانی به صورت دلاری است پس شارژ کردن این نوع حساب ها بسیار کار سخت و دشواری است. به همین دلیل صرافی کارتی شو برای کمک به شما ایجاد شد تا بتوانید به راحتی با استفاده از کارتی شو حساب پرفکت مانی خود را به راحتی و با بیشترین امنیت انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.