پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) چیست؟

یک روش پرداخت آنلاین بر اساس کارت‌هایی با کد پین ۱۶ رقمی است. مستقل از حساب بانکی، کارت اعتباری و یا سایر اطلاعات شخصی است. مشتریان می‌توانند کوپن‌ها را در مراکز فروش محلی خریداری کنند و با وارد کردن کد در صندوق فروش وب سایت مربوطه (به عنوان مثال یک بازی آنلاین)، هزینه‌های آنلاین را پرداخت کنند.

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard )

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) در سال ۲۰۰۰ توسط آرمین سیجدر، مایکل مولر، راینهارد آیلمشتاینر ومایکل آلتریختر در کشور اتریش تاسیس شد. با شروع کار در اتریش تا سال ۲۰۱۸ پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) در بیش از ۴۰ کشور موجود شد. بیشتر اروپا و آمریکای شمالی، استرالیا و نیوزیلند و برخی از کشورهای آسیای غربی و آمریکای جنوبی را پوشش می‌دهد. در حالی که نام تجاری روش پرداخت همیشه پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) بوده است، اما گاهی”Paysafe”  نامیده می‌شود.

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) یک پین ۱۶ رقمی است که (معمولاً) به صورت کارت‌های اعتباری از قبل چاپ شده یا بصورت آنلاین اطلاعات کارت دیجیتال فروخته می‌شود. پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) در هر کشور معمولاً به صورت کارت‌های ۱۰ تا ۱۰۰ یورو، دلار آمریکا، پوند استرلینگ و دلار استرالیا و مبالغ تقریباً معادل آن با ارزهای دیگر، مثلاً ۱۰۰-۱۰۰۰ کرون نروژ قابل خریداری است.

خرید از طریق پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

هنگام پرداخت در یک فروشگاه آنلاین، کاربر پین ۱۶ رقمی را وارد می‌کند و مبلغ مورد نظر از موجودی کارت پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)کم می‌شود. سپس محصول مورد نظر خریداری می‌شود. از این رو، از یک کد پین می‌توان چندین بار استفاده کرد. برای مبالغ بیشتر، میتوان از ترکیب پین چند پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) استفاده کرد، ترکیب تا ده کد پین برای یک خرید امکان پذیر است.

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard )

سایر خدمات

جدا از کارت پرداخت پی‌سیف‌کارت ، امکان داشتن یک حساب آنلاین پی‌سیف‌کارت برای بارگذاری پین‌ها و انجام راحت‌تر پرداخت‌های مکرر وجود دارد. هنگام پرداخت از طریق یک وب سایت، مشتریان می‌توانند بین وارد کردن پین و ورود به سیستم حساب پی‌سیف‌کارت یکی را انتخاب کنند. این حساب همچنین شامل یک برنامه وفاداری است . با انجام تراکنش‌ها به شما امتیاز می‌دهد که می‌توان از آن امتیازها استفاده کرد.

جوایز

از سال ۲۰۰۹ به بعد، از پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) برنده چندین جایزه شد:

•          جایزه بهترین برنامه پیش پرداخت غیر آمریکایی در سال ۲۰۰۹

•          جایزه ابتکاری ترین راه حل پیش پرداخت اروپا ۲۰۱۲ 

•          بهترین راه حل تجارت آنلاین یا موبایل در سال ۲۰۱۶ در مسابقه سالانه شرکتهای پیشرو اتریش

•          جایزه بهترین کسب و کارهای در تمام ایالتهای اتریش، در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷

مراکز فروش

در آغاز، پی‌سیف‌کارت به عنوان کارت خراش از پیش چاپ شده به فروش می‌رسید. از سال ۲۰۰۲، کارت‌های پرداخت پی‌سیف‌کارت معمولاً به صورت چاپی به نام “eVouchers”  توسط شرکت به فروش می‌رسید. در بعضی کشورها در مراکز روزنامه فروشی‌ها، پمپ بنزین‌ها،  دفاتر پستی،  داروخانه،  سوپرمارکت، خرده فروشان الکتریکی و ماشین‌های فروش به فروش می‌رسد. تعداد نقاط فروش در سراسر جهان بالغ بر ۶۰۰۰۰۰ مرکز است.

خرید پی‌سیف‌کارت

این کارت پرداخت پیش پرداخت که توسط طیف گسترده ای از وب سایت‌ها پذیرفته می‌شود، از اطلاعات شخصی شما هنگام پرداخت آنلاین محافظت می‌کند. به این صورت که، هنگام پرداخت با استفاده از پی‌سیف‌کارت ، نیازی به ارائه هیچگونه کارت اعتباری یا مشخصات بانکی شخصی ندارید. شما کد خرید خود را بلافاصله از طریق ایمیل دریافت می‌کنید، آماده استفاده است. نیازی به بیرون رفتن از خانه نیست. کد شما بلافاصله در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به شما تحویل داده می‌شود.

home

بهترین روش خرید پی‌سیف‌کارت (Paysafecard ) خرید از طریق سایت کارتی شو می‌باشد. به زبان فارسی همه‌ی خدمات خرید پی‌سیف‌کارت (Paysafecard ) را در اختیار شما قرار می‌دهد. با داشتن تیم پشتیبانی کارتی‌شو میتوانید، خریدی مطمئن داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.