اطلاعاتی بیشتر در مورد پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

Paysafecard

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) یک کارت اعتباری مطمئن برای انجام پرداخت‌های آنلاین است. برای خرید  پی‌سیف‌کارت نیازی نیست اطلاعات کارت شناسایی خود را وارد کنید. پی‌سیف‌کارت اغلب جایگزینی عالی برای پرداخت با کارت اعتباری است. یک مزیت اضافی این است که کارت پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) بلافاصله تحویل داده می‌شود، در حالی که دریافت کارت اعتباری معمولاً زمان بر است. با تراکنش ۲.۵ میلیون کاربر در هر ماه، پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) یکی از امن ترین، ناشناس ترین و پذیرفته شده ترین کارت‌های پرداخت آنلاین است. با استفاده از کد ۱۶ رقمی هنگام پرداخت، از داده‌های مالی خصوصی خود محافظت می‌کنید. خودتان امتحان کنید و ببینید خرید آنلاین با PSC چقدر آسان تر و مطمئن تر است.

چگونگی گرفتن مانده حساب

مانده موجودی هر پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) و همچنین تاریخ معامله و تاریخ تولید آن را می‌توان با وارد کردن کد پین ۱۶ مربوطه در سایت رسمی مشاهده کرد.

انقضاء پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

دوازده ماه پس از خرید پی‌سیف‌کارت(Paysafecard) از مشتریان هزینه اداری ۳ یورو (یا معادل آن) از باقیمانده مانده موجودی شما به طور خودکار کسر می‌شود.

expired

فروش پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

برای فروش اعتبار باقیمانده در پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) مشتری باید، جزئیات حساب بانکی و پین کد کارت paysafe مورد نظر را وارد کند. معمولاً برای اینکار کامزدی به مبلغ ۷.۵۰ یورو در نظر گرفته می‌شود. که از باقی مانده اعتبار پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)کسر می‌شود.

خرید پی‌سیف‌کارت (Paysafecard )

به سادگی کارت مورد نظر خود را  از سایت کارتی شو خریداری کنید. کد paysafe شما فوراً از طریق ایمیل تحویل می‌شود. پین الکترونیکی شما نیز بلافاصله بر روی صفحه نمایش داده می‌شود. از آن به طور مستقیم در وب سایت یا سرویس سرگرمی مورد نظر خود استفاده کنید. فوق العاده سریع و ساده، توجه داشته باشید که این کد ۱۶ رقمی منقضی نمی‌شود، اما بعد از ۱۲ ماه کارمزدی به آن تعلق می‌گیرد که از موجودی کارت شما کم می‌شود.

نحوه استفاده از پی‌سیف‌کارت (Paysafecard )

هزاران مغازه در سراسر جهان پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) را به عنوان روش پرداخت قبول می‌کنند. برای خرید آنلاین، بازی، رزرو تعطیلات یا حتی خدمات و سرگرمی از آن به طور ایمن استفاده کنید. همانطور که از کارت اعتباری استفاده می‌کنید، به سادگی از پین الکترونیکی ۱۶ رقمی هنگام پرداخت استفاده کنید. از اعتبار کارت شما برای پرداخت استفاده می‌شود. از اعتبار باقیمانده می‌توان در معاملات بعدی استفاده کرد.

حساب پی‌سیف ‌کارت (Paysafecard)

ایجاد حساب کاربری پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) اختیاری است، اما مزایای زیادی دارد. با مرتب نگه داشتن همه پین های الکترونیکی خود در یک مکان مناسب می‌توانید آنها را مسدود یا رفع انسداد کنید، تاریخچه معاملات خود را ردیابی کنید یا از حساب خود بازپرداخت درخواست کنید. بعلاوه، برخی از فروشندگان این امکان را دارند که به جای استفاده از کد پین جداگانه، با موجودی حساب پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) پرداخت کنند.

افزایش موجودی پی‌سیف‌کارت (Paysafecard)

در حالی که امکان شارژ مجدد کارت خاص یا PIN الکترونیکی وجود ندارد، شما می‌توانید یک حساب کاربری  پی‌سیف‌کارت (Paysafecard) ایجاد کرده و آن را با کد paysafe شارژ کنید.

سایت کارتی‌شو با ارئه تمامی خدمات مربوط به پی‌سیف‌کارت همواره درصدد است بهترین‌ها را برای کاربرانش فراهم کند. چه از طریق تولید محتوا به روز و چه از طریق دادن خدمات. از توجه شما سپاسگذاریم، برای اطلاعات بیشتر می‌توانید دیگر مقالات ما را مطالعه بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.