چگونه با وب مانی (webmoney) بیت کوین خریداری کنیم


برداشت بیت کوین از webmoney: شما برای این که درآمد ارزی داشته باشید و هزینه کالا و خدمات خود را در وب سایت های خارجی پرداخت نمایید ، باید حساب خارجی خود را شارژ کنید یا از شخصی در خارج از کشور کمک بگیرید . با وجود تحریم بودن دیگر حساب های بین المللی مانند پی پال و مستر کارت ، ایرانیان ترجیح می دهند از این سیستم استفاده نمایند . در این مطلب از سایت کارتی شو در مورد انتقال بیت کوین از وب مانی ، افزایش سقف برداشت وبمانی ، خرید بیت کوین با وب مانی ، احراز هویت و تنظیمات وب مانی در ایران را توضیح می دهیم .

حساب وب مانی (webmoney) چیست و چه کاربردی دارد؟

webmoney نوعی از سیستم پرداخت جهانی برای انجام فعالیت های مالی آنلاین است که بریا کسب و کارهای اینترنتی و مردم در سراسر دنیا امکان ارسال و دریافت پول را فراهم می کند . شما با داشتن این حساب می توانید از انواع سایت و فروشگاه های اینترنتی خرید کنید همچنین فریلنسرهای که در منزل فعالیت می کنند ؛ می توانند با داشتن این نوع حساب ، از افراد و شرکت های خارجی سفارش بگیرند و تجربه داشتن درآمد دلاری را داشته باشند .

برداشت بیت کوین از وب مانی چگونه ممکن است؟

webmoney قابلیت این را دارد که با ارزهای زیادی کار می کند ، از این رو کاربر می تواند کیف پول متفاوتی را داشته باشد . کیف پول بیت کوین در این سیستم با عبارت WMX نشان داده می شود . شما با داشتن هر نوع از کیف پول وب مانی ، یک آدرس مخصوص به آن کیف پول را خواهید داشت که می توانید آن را برای دریافت وجه به فرستنده بدهید . ساخت هر کدام از کیف پول ها شرایط خاص خودش را دارد مثلا برای داشتن کیف پول یورو باید ساکن منطقه یورو باشید . شما برای برداشت Bitcoin از طریق این سیستم ابتدا باید بیت کوین خود را به وب مانی تبدیل کنید و بعد از طریق حساب وب مانی خود آن را برداشت کنید .

انواع حساب وب مانی وجود دارد که با ارتقای هر کدام از آن ها ، بعضی از محدودیت های آن برای کاربر رفع می شود . اگر افراد احراز هویت وب مانی را انجام نداده باشند و شماره تلفن خود را تایید نکرده باشند ، مشمول محدودیت های آن می شوند . در این صورت شما برای افزایش سقف برداشت وبمانی باید اقدام به ثبت مشخصات و شماره تلفن خود کنید

همانطور که شما نیز میدانید شارژ کردن حساب وب مانی به صورت دلاری است پس شارژ کردن این نوع حساب ها بسیار کار سخت و دشواری است. به همین دلیل صرافی کارتی شو برای کمک به شما ایجاد شد تا بتوانید به راحتی با استفاده از کارتی شو حساب پرفکت مانی خود را به راحتی و با بیشترین امنیت انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.