پرفکت مانی بهترین روش پرداخت برای ایرانیان

پرفکت مانی بهترین روش پراخت برای ایرانیان

پرفکت مانی بهترین روش پراخت برای ایرانیان

آیا تابه‌حال باکسی برخورد داشتید که بااینکه مقیم ایران هست برای شرکت‌هایی که خارج از ایران هستند کار می‌کند و به دلار درآمد دارد.

اگر در رشته‌ای تخصص فوق‌العاده و در سطح جهانی دارید قطعاً وسوسه می‌شوید که شما هم از این موقعیت استفاده کنید و درآمدزایی عالی‌ای داشته باشید و از فرصت‌های شغلی متنوعی در حوزه تخصصتان که ممکن است در ایران بازار کار زیادی نداشته باشد استفاده کنید و همچنین درآمدی بالاتر ازآنچه می‌توانید در ایران داشته باشید به دست آوردید.

پرفکت مانی بهترین روش پراخت برای ایرانیان

مخصوصاً در این زمان که با بیماری کرونا درگیر هستیم و بهتر است در خانه بمانیم و از فرصت‌های دورکاری استفاده کنیم و همه‌گیری بیماری کرونا باعث از بین رفتن بسیاری از عناوین شغلی و بیکاری بسیاری از افرادی شده است که تا قبل از این شاغل بوده‌اند استفاده از موقعیت‌های شغلی مختلف در سطح بین‌الملل از هوشمندانه‌ترین ایده‌ها است.

در این صورت اولین سؤالی که ذهن را به خود درگیر می‌کند این است که بعد از تحویل پروژه و انجام کار برای شرکت‌های خارجی چطور درآمدمان را دریافت کنیم.

سیستم‌های پرداخت بین‌المللی بهترین راه جابه‌جایی ارزهای مختلف است. کارفرمای شما به‌آسانی می‌تواند دستمزد شمارا پرداخت کند و شما نیز می‌توانید به‌سادگی هرچه‌تمام‌تر و با امنیت کامل بدون مشکل و محدودیت دستمزدتان را از طریق سایت کارتی شو و حساب پرفکت مانی که تهیه می‌کنید، به پول رایج کشور یا ارز کشورهای مختلف و ارز دیجیتالی تبدیل کنید و هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید.

با توجه به اینکه ایران هم‌اکنون در وضعیتی قرار دارد که توسط بسیاری از سایت‌های پرداخت بین‌المللی تحریم شده است پرفکت مانی بهترین روش مبادله پول برای ایرانیان محسوب می‌شود.

پرفکت مانی بهترین روش پراخت برای ایرانیان

یکی از مزایای پرفکت مانی نرخ پایین کارمزد تراکنش‌ها است و همچنین نداشتن محدودیت در موجودی و تعداد تراکنش‌ها است.

به مبالغ موجود در حساب پرفکت مانی شما به‌صورت ماهانه مقداری سود تعلق می‌گیرد.

ارزهای قابل‌تبدیل در پرفکت مانی دلار یورو طلا و بیت کوین هستند.

نرخ لحظه‌ای ارزهای قابل‌تبدیل پس از ثبت‌نام در سایت کارتی شو قابل‌مشاهده برای خریدوفروش است.

سایت کارتی شو با محیط کاربری آسان و کاربرپسند به زبان فارسی تمامی خدمات حساب پرفکت مانی، خریدوفروش و تبدیل ارزهای مختلف را به شما عرضه می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.