اطلاعاتی بیشتر در مورد ووچر پرفکت مانی و آموزش کنترل حساب پرفکت مانی


اطلاعاتی بیشتر در مورد ووچر پرفکت مانی و آموزش کنترل حساب پرفکت مانی

روش تهیه ووچر پرفکت مانی

برای تهیه یک ووچر پرفکت مانی به قسمت پرداخت وجه وب‌سایت می‌روید و یک ووچر جدید ایجاد می‌کنید برای این کار باید مبلغ موردنظر  و اطلاعات حسابتان را وارد کنید.

روش‌های استفاده از ووچر تهیه‌شده

می‌توانید برای خرید الکترونیکی و حضوری از آن استفاده کنید و یا آن را بفروش برسانید و یا هدیه دهید. و برای اطلاغات بیشتر در مورد ووچر پرفکت مانی مقاله ما در مورد ووچر مانی مطالعه بفرمایید.

کامزد استفاده از ووچر پرفکت مانی

واریز وجه از طریق ووچر رایگان انجام می‌گیرد و هیچ‌گونه کامزدی به آن تعلق نمی‌گیرد. برای صدور ووچر پرفکت مانی سیستم کامزدی را از شما دریافت می‌کند. به این صورت که برای حساب‌های تائید شده ۰.۵ درصد و برای حساب‌های تائید نشده ۱.۹ درصد کامزد تعلق می‌گیرد.

واریز مبلغ به‌حساب بیت کوین

از طریق قسمت PMB حساب پرفکت مانی مستقیماً می‌توانید مبلغ موردنظرتان را به‌حساب بیت کوین خود منتقل کنید. به این صورت که هنگام واریز وجه در قسمت حساب گیرنده آدرس بیت کوین مقصد را وارد کنید و پس از بررسی مجدد اطلاعات پرداخت وجه را تائید کنید. این انتقال وجه به‌حساب بیت کوین خودتان و حساب بیت کوین هر شخص دیگری امکان‌پذیر می‌باشد.

اکیداً توصیه می‌شود در هنگام واردکردن اطلاعات واریز وجه دقت کافی را داشته باشید چون عملیات واریز غیرقابل‌برگشت می‌باشد مگر اینکه بتوانید با فردی که مبلغ اشتباهی به‌حساب او ریخته شده به توافق برسید.

برداشت وجه و واریز به‌حساب بیت کوین شامل ۰.۵ درصد کامزد می‌شود.

قسمت صندوق پستی داخلی حساب

خدمات پیام کوتاه با هزینه ۰.۱ دلار آمریکا محاسبه و از موجودی حساب شما کسر می‌شود.

بخش سابقه

در قسمت سابقه که در حساب پرفکت مانی شما قرار دارد می‌توانید تمام فعالیت‌هایی که در حساب خود از ابتدا تاکنون انجام داده‌اید را مشاهده و تحلیل کنید. همچنین می‌توانید با فیلتر کردن اطلاعات فقط بخش‌هایی را که می‌خواهید مشاهده کنید و اطلاعاتی که لازم دارید را به‌صورت مرتب‌شده مشاهده کنید. به این صورت که در قسمت فیلتر قسمت موردنظرتان برای نمایش را انتخاب بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک کنید. برای مثال می‌توانید فاکتورها و سفارش‌ها را انتخاب کنید و پس از جستجو لیست فاکتورها و سفارش‌هایتان نمایش داده می‌شود. اگر می‌خواهید همه‌ی اطلاعات موجود در سابقه‌ی حسابتان بدون فیلتر نمایش داده شود بر روی گزینه‌ی پاک کردن فیلتر کلیک کنید. در این صورت همه‌ی اطلاعات سابقه را به‌صورت کامل در اختیارتان قرار می‌گیرد.

معرفی فیلترهای بخش سابقه

  • کابر: تمام اطلاعات مربوط به تغییر در اطلاعات شخصی حسابتان و آدرس IP  که برای ورود به حسابتان استفاده کرده‌اید را نمایش می‌دهد.
  • حساب: تمام اقدامات مربوط به ایجاد کیف پول در حسابتان و تمام تغییرات مانده‌حساب را نمایش می‌دهد.
  • واریز وجه: تمام اقدامات مربوط به واریز وجه حتی آن‌هایی که رد شده و رسیدگی نشده را نمایش می‌دهد.
  • برداشت وجه: تمام اقدامات مربوط به برداشت وجه ازجمله رد شده و رسیدگی نشده را با فعال کردن این فیلتر مشاهده می‌کنید.
  • صندوق پستی: با فعال کردن این فیلتر تمام اقداماتی که در صندوق پستی داخلی‌تان انجام داده‌اید به نمایش درمی‌آید.
  • امنیت: این فیلتر اقداماتی که در تنظیمات مربوط به امنیت انجام داده‌اید را نمایش می‌دهد و شامل پین کدهای لازم برای تائید هویت و… است.
  • تبدیل ارز: این قسمت شامل درخواست‌های تبدیل ارز ازجمله در حال انجام و تکمیل‌شدها است.
  • پیامک: تمام اقدامات مربوط به پیام کوتاه با فعال کردن این گزینه نمایش داده می‌شود.
  • عمومی: این گزینه مربوط به اقدامات انجام‌شده در قسمت اطلاعات عمومی نمایه می‌باشد.
  • پرداخت زمان‌بندی‌شده: این فیلتر برای نمایش اطلاعات مربوط به تغییر در زمان‌بندی پرداخت‌ها می‌باشد و شامل زمان ایجاد، پیکربندی و ارسال است.

پشتیبانان سایت کارتی شو درصدد هستند تا با دادن این اطلاعات سودمند روند یادگیری شما کاربران عزیز را سرعت بخشند. همچنین استفاده شما از این امکانانات را لذت‌بخش‌تر کنند.

استفاده از تمامی امکانات بالا با ایجاد حساب در سایت کارتی شو در دسترس شما قرار می‌گیرد، برای کسب اطلاعات بیشتر به دیگر مقالات ما در سایت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.