ووچر پرفکت مانی چیست

ووچر پرفکت مانی چیست

مانند کارت‌های هدیه‌ای است که توسط بانک‌ها صادر می‌شود و می‌توانید بدون اینکه حساب پرفکت مانی داشته باشید خریداری و از آن در پرداخت‌های دیجیتالتان استفاده کنید

چگونگی تهیه ووچر مانی

  1. از طریق سایت کارتی شو به‌آسانی می‌توانید ووچر پرفکت مانی تهیه کنید.
  2. از طریق حساب پرفکت مانی که در سایت کارتی شو تهیه‌کرده‌اید نسبت به خرید ووچر پرفکت مانی اقدام کنید.

ووچر پرفکت مانی چیست

تاریخ انقضای ووچر پرفکت مانی

تاریخ انقضای نامحدود ووچر پرفکت مانی یکی از مزایای بی‌نظیر آن است با داشتن این مزیت می‌توان ووچر پرفکت مانی را نگهداری کرد تا هر زمان به آن نیاز داشتیم به‌راحتی از آن استفاده کنیم.

انواع اکانت ها در حساب پرفکت مانی

  1. اکانت نرمال: تمامی کاربران می‌توانند این حساب را پس از ثبت‌نام در پرفکت مانی به دست آورند، این حساب هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و هر تراکنش در آن با کارمزد ۲ درصد محاسبه می‌شود.
  2. اکانت پرمیوم: به این نوع اکانت فقط در صورت گذشت یک سال از داشتن حساب پرفکت مانی و انجام تعداد تراکنش‌های مشخصی دسترسی پیدا می‌کنید و باید حداقل سپرده ۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا معادل آن به ارزهای دیگر داشته باشید. کاربران دارای حساب پرمیوم کارمزد ۰.۵ درصدی برای تراکنش‌هایشان پرداخت می‌کنند.
  3. اکانت پارتنر: این اکانت تنها با تائید پرفکت مانی در اختیار اشخاصی قرار می‌گیرد که قصد بهینه‌سازی وب‌سایتشان را برای نقل و انتقالات دارند.

ووچر پرفکت مانی چیست

اکانت اضافی

کاربر پرفکت مانی می‌تواند بیش از شش اکانت کیف پول برای خود در اکانت خود ایجاد کند و آن‌ها را بانام کاربری و رمز عبور متفاوتی بسازد و امکان انتقال پول بین زیر اکانت ها بدون پرداخت کارمزد و به‌آسانی وجود دارد.

نکته‌ای در مورد پرداخت نهایی

تمامی تراکنش‌هایی که در حساب پرفکت مانی پرداخت نهایی می‌شود غیرقابل‌بازگشت هستند پس در انجام تراکنش‌ها دقت کافی را داشته باشید.

پرداخت یک‌باره و زمان‌بندی‌شده

پرداخت یک‌باره و پرداخت زمان‌بندی‌شده دو قابلیت متفاوت برای انجام تراکنش‌ها در پرفکت مانی هستند:

  • پرداخت یک‌باره: در پرداخت یک‌باره همان‌طور که از نامش مشخص است مبلغ قابل پرداخت را تنظیم و پرداخت به‌صورت آنی انجام می‌پذیرد.
  • پرداخت زمان‌بندی‌شده: در پرداخت زمان‌بندی‌شده این امکان وجود دارد که پرداخت‌های متعددی را با مبلغی تعیین‌شده در زمان‌هایی که مشخص می‌کنید انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی چیست

امکان انتقال مبلغ با استفاده از شماره موبایل و ایمیل گیرنده:

پرفکت مانی این امکان را فراهم کرده که کاربران می‌توانند مبالغی را که می‌خواهند به شماره تلفن یا ایمیل طرف مقابلشان انتقال دهند.

  1. انتقال مبلغ به یک شماره تلفن

باید مبلغ قابل پرداخت حساب مبدأ  و شماره تلفن گیرنده را وارد کنید یک کد ووچر الکترونیکی برای شماره موردنظر ارسال می‌شود که در صورت تائید مبلغ به حسابش واریز می‌شود.

  1. انتقال مبلغ به‌وسیله‌ی آدرس ایمیل

امکان واریز پرفکت مانی به آدرس ایمیل هرکسی وجود دارد حتی اگر حساب پرفکت مانی نداشته باشد، به این صورت که آدرس ایمیل و مبلغ موردنظر و حساب مبدأ را وارد می‌کنیم. ایمیلی حاوی لینکی به گیرنده فرستاده می‌شود که با کلیک روی آن می‌توان پس از ایجاد حساب پرفکت مانی مبلغ را دریافت نمود.

تمامی کاربردهای بی‌نظیر پرفکت مانی توسط سایت کارتی شو در اختیار شما است و می‌توانید با ایجاد حساب از این فرصت عالی استفاده لازم را ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.