مطالب تکمیلی در مورد دریافت و اهدای وام در پرفکت مانی و افزایش اعتبار

وام

وام در پرفکت مانی

یکی از خدماتی است که سیستم پرفکت مانی  (perfect money)به کاربرانش ارائه می‌دهد امکان وام دادن یا وام گرفتن با نرخ بهره معین و با شرایط سودمند برای دو طرف است.

وام

کارمزد وام

وام‌دهنده در صورت قبول درخواست انتقال وجه به وام‌گیرنده، کارمزد ۰.۵درصد برای او محاسبه می‌شود. وام‌گیرنده نیز در صورت هر تراکنش برای پس دادن وام به وام‌دهنده، کارمزد استاندارد ۰.۵درصد را می‌پردازد. کارمزد برای حساب‌های تأیید نشده ۱.۹درصد محاسبه می‌شود. تمام عملیات‌های مربوط به وام به دلار آمریکا و یورو انجام می‌شود.

چگونگی انتخاب بهترین وام گیرنده

شما می‌توانید با نگاه به نمره اعتماد وام‌گیرندگان، آنها را انتخاب کنید. هر چه این امتیازات بالاتر باشد بهتر است. از وام‌گیرنده بخواهید تمام اطلاعات مربوط به حساب خود را در اختیار شما قرار دهد و آن اطلاعات را به دقت بررسی کنید. و با این بررسی درصد ریسک خود را به حداقل کاهش دهید. شما همچنین می‌توانید فهرستی از وام گیرندگان مورد اعتماد خود را تهیه کنید و فقط با آنها کار کنید.

مدت بازپرداخت وام

حداقل مدت بازپرداخت وام ۱ روز و حداکثر آن ۳۶۵ روز است.

بازپرداخت وام

نرخ بهره وام‌ها

حداقل نرخ بهره ۰.۵درصد و حداکثر نرخ آن ۲۰۰درصد است. به یاد داشته باشید هر چه نرخ بهره شما پایین‌تر باشد، احتمال جذب کاربران و دریافت بازخورد خوب نیز بیشتر می‌شود. در نتیجه نمره اعتمادتان زودتر بالا می‌رود.

نمره اعتماد

نمره اعتماد رتبه هر یک از اعضای بخش اعطا و دریافت وام است که فعالیت ها و تراکنش های دارنده ی حساب آن را مشخص می‌کند.

معیارهای نمره اعتماد

  • حجم  مبلغی که منتقل شده است
  • مدت فعالیت مدت فعالیت حسابتان
  • نظرات کاربران درباره حسابتان
  • مبلغ حداقل مانده ماهانه حسابتان

حداقل نمره اعتماد صفر است. محدودیتی برای حداکثر نمره اعتماد وجود ندارد. نمره اعتماد تمام حساب‌های جدید صفر است.

مدال اعتبار حساب

برای کاربرانی که مدت زیادی عضو سیستم Perfect Money بوده‌اند، مدال‌هایی برای تشویق به آن‌ها داده می‌شود. این مدال‌ها نشان اعتبار حساب محسوب می‌شود و رتبه و وضعیت حساب کاربر را نشان می‌دهد. ۳ نوع مدال برنز، نقره و طلا وجود دارد.

مدال

مدت فعالیت حساب است  مهم‌ترین عامل در دریافت مدال است.  مدال‌ها رایگان و فقط بر اساس فعالیت کاربر اهدا می‌شود و قابل خریداری نیستند. مدال‌ها فقط به صورت صعودی تغییر می‌کنند و امکان پایین آمدن سطح مدال وجود ندارد.

کم بودن تعداد تراکنش‌ها ممکن است باعث کند شدن روند افزایش نمره اعتماد شما می‌شود. مبلغ تراکنش‌هایی که انجام می‌دهید هم در میزان بالا رفتن نمره اعتماد شما تاثیر دارد. برای بالا رفتن نمره اعتمادتان تراکنش‌ها و مبلغ تراکنش‌هایتان را بلا ببرید. همچنین می‌توانید از کاربرانی که با آن‌ها همکاری داشته‌اید بخواهید برایتان کامنت مثبت بگذارند. در این صورت نمره اعتماد شما روز به روز بالاتر می‌رود. سعی کنید با همکارانتان دچار تعارض نشوید زیرا هرگونه بازخورد منفی آن‌ها باعث کم شدن نمره اعتبار شما می‌شود.

کارتی شو امیدوار است که با دادن اطلاعات به روز، کاربرانش را برای رشد بیشتر در پرفکت مانی آماده سازد. استفاده از تمامی امکانات در حساب پرفکت مانی ایجاد شده شما در کارتی شو امکان پذیر است.

اطلاعات بیشتر در مورد پرفکت مانی رو در مقالات ما جستجو کنید، از اینکه کار ار انتخاب کرده اید بسیار خرسندیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.