تبدیل ارز و دریافت وام از حساب پرفکت مانی

خدمات پرفکت مانی

تبدیل ارز و دریافت وام از حساب پرفکت مانی

تبدیل ارز یکی از راههای دیگر رسیدن به سود در پرفکت مانی

بهای ارزهای متفاوت همواره در حال تغییر است از طریق تبدیل ارز در حساب پرفکت مانی خود می توانید سود بدست آورید. در بخش تبدیل ارز وارد بخش تحلیل های تبدیل ارز شوید و در این صفحه تحلیل های تراکنش تبدیل ارز رو مشاهده کنید.

مشاهده آخرین تغییرات بهای ارزها

با مراجعه به قسمت تحلیل ها آخرین اخبار مربوط به ارزهای مختلف را مطالعه کنید و همچنین با روشن کردن اعلان مربوط به بهای ارز، آخرین اخبار مربوطه به شماره تلفن و آدرس ایمیلتان فرستاده می شود و می توانید از آن اطلاعات بهره ببرید.

خدمات پرفکت مانی

راهنمای دریافت وام از پرفکت مانی

  • چگونگی درخواست وام

اگر می خواهید مبلغی را به عنوان وام از پرفکت مانی دریافت کنید باید درخواست وام بدهید. برای ثبت درخواستتان باید به بخش تبادل اعتبار بروید و بر روی گزینه دریافت وام کلیک کنید.

در این بخش پیشنهادهای موجود را بررسی کنید و پیشنهاد موردنظرتان را انتخاب کنید، در صورتیکه پیشنهاد متناسب با نیازتان موجود نبود می توانید از درخواست وامی با ویژگی های مورد نظرتان تنظیم کنید.

در این درخواست باید حساب مقصد دریافت وام، مبلغ درخواستی تان، نرخ بهره، مدت بازپرداخت و هدف از درخواست وام تان را مشخص و بر روی دکمه پیش نمایش کلیک کنید و اطلاعاتی را که درج کرده اید را مجددا مطالعه کنید و اگر از صحت اطلاعات وارد شده راضی هستید بر روی گزینه ثبت درخواست وام جدید کلیک کنید تا تائید شود در صورت نادرستی اطلاعات بر روی دکمه برگشت کلیک کنید و اطلاعاتی را که وارد کرده اید را ویرایش کنید و سپس درخواست وامتان را ثبت کنید.

سعی کنید شرایط آسان تری را برای وام دهنده در نظر بگیرید که زودتر بتوانید وام دهنده را جذب کنید.

اگر از پیشنهاد های موجود وام استفاده کنیم روند دریافت وام با سرعت بیشتری جلو می رود ولی در صورتیکه درخواست وام با شرایط دلخواهتان را بدهید ممکن است وامی با شرایط بهتری دریافت کنید. اما باید منتظر وام دهنده ای که شرایط را می پذیرد باشید.

  • ارسال درخواست وام به صورت خصوصی

اگر نمی خواهید درخواست وامتان به صورت عمومی نمایش داده شود می توانید درخواستتان را به صورت خصوصی برای وام دهنده ی خاصی بفرستید در این صورت فقط این شخص درخواست وامتان را مشاهده می کند و در صورت رضایت درخواستتان را قبول می کند و وام را دریافت می کنید.

  • عدم بازپرداخت وام

اگر نتوانید به موقع وام خود را پرداخت کنید به صورت اتوماتیک سیستم حساب شما را مسدود و تمامی موجودی حساب شما که مرتبط با وام است صرف تسویه وام می شود و ممکن است از طرف وام دهنده تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

خدمات پرفکت مانی

سایت کارتی شو

همین الان دست بکار شوید و از طریق سایت کارتی شو اقدام به باز کردن حساب پرفکت مانی خود کنید و وام مورد نظر با شرایط عالی را دریافت و برنامه هایی را که خیلی وقت است در ذهن خود دارید را اجرایی کنید. سایت کارتی شو مفتخر است که ارائه کننده خدمات به کاربران محترم ایرانی پرفکت مانی باشد و به پیشرفت شما کمک کند.

۱ دیدگاه

  • با سلام،به دوستان عزیز توصیه می کنم در قسمت تبادل اعتبار پرفکت مانی وام ندن،چون کلاهبردار سریالی زیاده،هر بار یک اکانت ویریفای شده جعلی پرفکت مانی از سایت ها می خرن و شروع به کلاهبرداری می کنن و با در خواست وام های ۲۰۰ درصد باز پرداخت،و همچنین وام دهندگان که شماره واتس آپ و ایمیل میزارن و از ۱۰۰۰ دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار وام میدن،حداکثر وام در پرفکت مانی ۳۵۰۰ دلار،این ها ۱۰ درصد مبلغ وام تضمین می خوان،لطفا به هیچ عنوان به حسابشون پول واریز نکنید،چون خبری از وام نیست،شاید ۱ الی ۳ دلار در حساب داشته باشن،لطفا مراقب باشید،با تشکر

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.