Verify

همان‌طور که می‌دانید افتتاح حساب در پرفکت مانی بسیار راحت است و نیازی به تائید حساب و احراز هویت نیست و می‌توان بدون آن‌هم از خدمات آن استفاده کرد ولی تائید حساب مزایی دارد مانند که با انجام آن می‌توانید از آن استفاده کنید با تائید حساب  می‌توان از قابلیت‌های بسیار بیشتری در استفاده از حساب پرفکت مانی که فقط اختیار کاربران تائید هویت شده قرار می‌گیرد استفاده کرد و همچنین همکاران و مشتریانتان بیشتر به شما اعتماد می‌کنند و باعث افزایش مشتریان و توسعه کارتان می‌شود.

تفاوت دیگر حساب تائید شده و تائید نشده در نرخ کامزد انتقال وجه و تراکنش‌ها می‌باشد. بهای هر تراکنش برای حساب‌های تائید نشده ۱.۹۹ درصد است درحالی‌که برای کاربران با حساب‌های تائید شده ۰.۵ درصد است. در این صورت اگر حجم تراکنش‌های شما بالاست به‌صرفه‌تر  است که حساب خود را تائید کنید.

وریفای

چگونگی تائید حساب

 برای انجام فرآیند تائید حساب ابتدا باید به بخش تنظیمات حسابتان وارد شوید. سپس گزینه‌ی مدیریت تائید حساب را انتخاب کنید. تائید حساب شامل سه مرحله است:

  1. ابتدا باید نام خود را به تائید برسانید برای این کار باید یک نسخه اسکن شده از مدرک شناسایی‌تان که می‌تواند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی باشد را در فرم مربوطه آپلود کنید. پس از آپلود مدرک شناسایی سیستم نام ارائه‌شده توسط شما و مدرک شناسایی‌تان را مورد مقایسه قرار می‌دهد. در صورت مطابقت آن را تائید می‌کند، مدرک شناسایی ارسالی شما باید ترجمه رسمی به زبان انگلیسی باشد.
  2. در این مرحله باید آدرس خود را تائید کنید. برای تائید آدرستان باید یک نسخه اسکن شده از قبوض خدمات شهری خود شامل آب یا گاز و یا برق را که به منزل شما فرستاده می‌شود باشد. مدرک ارسالی شما باید ترجمه رسمی به زبان انگلیسی باشد.
  3. در این مرحله شماره تلفن شما تائید می‌شود، پس از واردکردن شماره تلفن از سوی پرفکت مانی با شما تماس گرفته می‌شود و سیستم کدی را برای شما می‌خواند، شما باید کد را یادداشت و در فرم موجود در وب‌سایت وارد کنید. درصورتی‌که کد را درست وارد کرده باشید شماره تماس شما تائید می‌شود و به حالت تائید شده تغییر وضعیت می‌دهد.

برای تائید حساب باید مراحل بالا را به ترتیب انجام دهید تائید آدرس و شماره تلفن فقط در صورت تائید شدن نام امکان‌پذیر می‌باشد.

تایید هویت

تائید اطلاعات ارسالی شما به‌صورت دستی و توسط کارمندان انجام می‌گیرد. به همین خاطر ممکن است روند تائید اطلاعات کمی به طول بیانجامد. تائید اطلاعات معمولاً بین۳ تا۵ روز انجام می‌شود.

روند تائید اطلاعات شما توسط سیستم کاملاً رایگان انجام می‌شود.

رد شدن تائید حساب

اگر اعلانی مربوط به رد شدن مدارکتان دریافت کردید، مدارک ارسالی خود را بازبینی و اصلاح کنید. سپس اقدام به ارسال مجدد مدارکتان کنید. درصورتی‌که مدارمتان مشکلی نداشت برای اطلاع از علت رد شدن تائید حسابتان با بخش پشتیبانی حساب پرفکت مانی تماس بگیرید.

تایید

سایت کارتی شو تمامی خدمات مربوط به پرفکت شاپ را به آسان ترین روش ممکن و با صرف کمترین وقت در اختیارتان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر مقالات ما را مطالعه بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.