امنیت حساب در پرفکت مانی(Perfect Money)


با توجه به استفاده روزافزون از شبکه‌های اجتماعی، امنیت حساب کاربران اولویت پرفکت مانی است تا کاربران با آرامش و امنیت کامل بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

پرفکت مانی (Perfect Money) برای به وجود آوردن امنیت برای دریافت‌کنندگان خدماتش روش‌های متعددی را به وجود آورده که کاربران می‌توانند متناسب با نیازشان از یک یا چند تا از موارد را استفاده کنند.

تائید آدرس IP

پرفکت مانی سعی دارد که حساب شمارا در امنیت کامل نگه دارد. برای رسیدن به این مهم هر بار که شخصی به حسابی وارد می‌شود و آدرس IP او نسبت به آخرین بار ورود به سیستم تفاوت داشته باشد سیستم اجازه ورود به‌حساب را نمی‌دهد و یک پین کد به آدرس ایمیلی که ثبت کرده‌اید می‌فرستد، با واردکردن آن کد می‌توانید هویت خود را تائید و به‌حساب خود دسترسی پیدا کنید.

باید این نکته را مدنظر داشته باشید که آخرین پین کد دریافتی را وارد کنید.

اگر چندین بار کد را اشتباه وارد کنید سیستم برای امنیت، حسابتان را قفل می‌کند. سپس به‌صورت خودکار پس از چند ساعت از حالت قفل بیرون می‌آید و می‌توانید وارد حساب پرفکت مانی خود شوید.

غیرفعال کردن تائید آدرس IP

برای غیرفعال کردن آدرس IP در بخش تنظیمات به قسمت تغییر تنظیمات امنیتی بروید. سپس در قسمت بررسی هویت بر روی گزینه غیرفعال سازی کلیک کنید. پس‌ازاین کار پین کدی به آدرس ایمیلتان فرستاده می‌شود. با واردکردن پین کر و تائید آن گزینه‌ی بررسی آدرس IP در هنگام ورود به‌حساب غیرفعال می‌شود.

برای امنیت بیشتر حسابتان بهتر است این گزینه همواره فعال باشد.

ورود با پیام کوتاه

برای فعال کردن ورود با پیام کوتاه به قسمت تنظیمات و سپس امنیت بروید و بر روی گزینه تغییر تنظیمات امنیتی کلیک کنید در بخش ورود پیامکی بر روی گزینه‌ی فعال‌سازی کلیک کنید. فعال‌سازی ورود با پیام کوتاه ۵ دلار هزینه دارد و هزینه‌ی هر پیام کوتاه ۰.۱ دلار آمریکا می‌باشد

چگونگی کارکرد ورود با پیام کوتاه

هر بار که وارد حسابتان می‌شوید سیستم دسترسی شمارا مسدود و به شماره تلفن ثبت‌شده شما در حسابتان پین کدی ارسال می‌کند. با واردکردن آن می‌توانید وارد حساب خود شوید.

غیرفعال سازی ورود با پیام کوتاه

به قسمت تنظیمات در بخش امنیت بروید و سپس بر روی گزینه تغییر تنظیمان امنیتی کلیک کنید. سپس در قسمت ورود با پیام کوتاه بر روی غیرفعال سازی کلیک کنید سیستم کدی را به شماره تلفن شما می‌فرستد با تائید آن تنظیمات انجام می‌شود.

کد کارت

یکی از راه‌های دیگری که برای امنیت حساب شما در پرفکت مانی پیش‌بینی‌شده است گزینه کد کارت است برای استفاده از این قابلیت سیستم تصویری حاوی تعدادی کد به ایمیلتان می‌فرستد، برای تائید تراکنش‌های خود کافی ست یکی از کدهایی که در تصویر است را وارد کنید.

غیرفعال سازی کد کارت

به تنظیمات امنیت بروید و سپس بر روی گزینه تنظیمات امنیتی کلیک کنید سپس در قسمت کد کارت غیرفعال سازی را انتخاب کنید با واردکردن یکی از کدهای کد کارت تنظیمات اعمال می‌شود و قابلیت کد کارت غیرفعال می‌شود.

کارتی شو تلاش خود را در بالا بردن اطلاعات شما برای حفظ هرچه بهتر امنیت حسابتان می‌کند. برای اطلاعات بیشتر مقالات ما را مطالعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.