آموزش اعلان های راهنما، اطلاعات عمومی و حساب های زیرمجموعه در پرفکت مانی


در این مقاله شما را با قسمت های مهمی از حساب پرفکت مانی آشنا می کنیم که در مدیریت هرچه بهتر حسابتان به شما کمک می کند.

اعلان‌های راهنما در حساب پرفکت مانی

برای اطلاع از تراکنش‌هایی که در حسابتان صورت می گیرد، سیستم اعلان‌های مختلفی را در نظر گرفته است که آن‌ها را به ایمیلتان و یا شماره تلفنتان می‌فرستد.

فعال کردن اعلان‌ها

می‌توانید در بخش تنظیمات اعلان‌هایی که لازم دارید را فعال و آن‌هایی که لازم ندارید را غیرفعال کنید و آدرس ایمیل و یا شماره تلفنتان را برای دریافت اعلان وارد نمایید.

ممکن است اعلان‌هایی را فعال کرده باشید ولی اعلانی را دریافت نکنید این مشکل می‌تواند به دو دلیل اتفاق بیفتد

  1. ممکن است مبلغ تراکنش شما کمتر از ۵دلار باشد، سیستم برای تراکنش‌های کمتر از ۵دلار اعلانی ارسال نمی‌کند.
  2. هر اعلان پیامکی به مبلغ ۱۰ سنت محاسبه و از حساب شما کسر می‌شود. درصورتی‌که مبلغ موجود در حساب شما کافی نباشد، سیستم اعلانی برای شما نمی‌فرستد. در این صورت باید حساب خود را مجدداً شارژ بفرمائید.
اعلان ها

غیرفعال کردن اعلان‌ها

برای غیرفعال کردن اعلان‌های دریافتی از سوی سیستم پرفکت مانی به بخش تنظیمات رفته و اعلان‌ها را از در کنار فیلد اطلاعات شخصی غیرفعال کنید.

اطلاعات عمومی حساب

گزینه‌ی اطلاعات عمومی حساب که در معرض دید عموم کاربران قرار می‌گیرد. ازاین‌جهت اهمیت دارد که مانده‌حساب‌ها و گردش مالی و تراکنش‌های زیادی که انجام داده‌ایم باعث می‌شود که معتبرتر و امن‌تر به نظر برسیم.

اطلاعات عمومی

تنظیمات مربوط به اطلاعات عمومی

برای تنظیمات مربوط به اطلاعات عمومی به بخش تنظیمات حساب خود بروید و سپس از قسمت اطلاعات عمومی  بر روی تغییر تنظیمات اطلاعات عمومی حساب کلیک کنید و سپس فیلدهایی که می‌خواهید عمومی شوند را تیک زده و تیک فیلدهایی که نمی‌خواهید عمومی شوند را بردارید. پس از انجام تغییراتی که در نظر دارید کد امنیتی را وارد کرده و تغییرات را ذخیره نمایید.

حساب‌های زیرمجموعه

هر حساب پرفکت مانی می‌تواند تا سه حساب زیرمجموعه داشته باشد. می‌توانید این امکان را به همکاران خود بدهید که به‌حساب شما دسترسی پیدا کنند و وضعیت حساب و صورت‌حساب‌ها را مشاهده نمایند. حساب‌های زیرمجموعه باعث می‌شوند امور مالی خود را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده مدیریت کنید. و کسب‌وکار خود را شفاف‌تر کنید.

حساب های زیرمجموعه

ایجاد حساب زیرمجموعه

برای ایجاد یک حساب زیرمجموعه باید به بخش تنظیمات حساب خود بروید و با کلیک بر روی حساب‌های زیرمجموعه، حساب‌های زیرمجموعه ساخته می‌شوند.

ورود به‌حساب های زیرمجموعه

برای ورود به‌حساب زیرمجموعه خود کافی ست از قسمت ورود به سیستم درست مانند حساب معمولی خود اقدام کنید.

کارتی شو

کارتی شو سایتی است که می‌توانید کارهای مربوط به‌ حساب پرفکت مانی خود و خریدوفروش و تبدیل ارزهای مختلف را با بالاترین سرعت و بیشترین امنیت ممکن انجام دهید و کسب‌وکار خود را توسعه و به سود خوبی برسید. از این‌که ما را انتخاب می‌کنید سپاس گذاریم.

سایت کارتی شو

مجموعه کارتی شو همواره در تلاش است که تازه‌ترین اخبار و اطلاعات را اختیار شما قرار دهد. تا کاربران کارتی شو همواره پیشتازان این فرصت عالی باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.