صرافی ارز دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال چیست؟

صرافی ها برای ارزهای پشتیبانی شده در سایتشان، کیف پول قرار میدهند تا کاربر بتواند ارزهای دیجیتال مختلف را به صرافی وارد یا آن را برای معاملات بعدی ذخیره کند.

صرافی ارز دیجیتال، یک کسب و کار است که اجازه می دهد تا مشتریان به تجارت ارز دیجیتال بپردازند. صرافیهای ارز دیجیتال مکانی مجازی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. صرافی ها می توانند در ازای دریافت ارزهای دیجیتال یا ارزهای رمزپایه ، پرداخت با کارت های اعتباری و یا سایر اشکال پرداخت را بپذیرند.

ارز دیجیتال

برخی از صرافی ها، به کاربران اجازه می دهند ارزهای دیجیتال را به کیف پول دیجیتالی خود منتقل کنند ولی امکان برداشت به کاربران را نمی دهند. ولی بعضی صرافی های ارز دیجیتال امکان برداشت ارزهای رمزنگاری شده را به کاربران خود می دهند.

ارزهای قابل خرید و فروش در کارتی شو

در صرافی ارز دیجیتال کارتی شو شما کاربران عزیز امکان خرید و فروش ارزهای وب مانی، پرفکت مانی، ووچر پرفکت مانی،پیسیف ووچر، پی اس ووچر، تترUSDT-TRC20  و USDT-ERC20 را دارید.

پس از ثبت نام در سایت می توانید نرخ خرید و فروش ارزهای قابل خرید و فروش در سایت کارتی شو را مشاهده نمایید و سفارش مورد نظرتان را ثبت کنید.

سطوح خرید در سایت کارتی شو

سطح برنزی

در این سطح کاربر می تواند با ارایه تصویر کارت ملی و یا شناسنامه و شماره حساب بانکی هم نام با آن ، در روز تا سقف سیصد هزار تومان ارز دیجیتال از سایت کارتی شو خریداری نماید.

سطح نقره ای

در سطح نقره ای علاوه ب مدارک گفته شده در سطح برنزی یک تصویر سلفی و یک نامه دستنویس هم باید به سایت ارایه شود. با رسیدن به این سطح شما می توانید، تا سقف پنج میلیون تومان در رئز از سایت کارتی شو خرید نمایید.

سطح طلایی

برای رسیدن به سطح طلایی علاوه بر مدارک سطح برنزی و نقره ای، احراز محل سکونت نیز الزامی می باشد. در این سطح کاربر می تواند به صورت نامحدود از سایت کارتی شو خرید نماید.

صرافی ارز دیجیتال

فروش ارز در سایت کارتی شو

فروش ارز در سایت کارتی شو به صورت نامحدود برای همه ی کاربران صورت می گیرد. فقط کافیست شماره حساب خود را برای واریز مبلغ دریافتی تان وارد کنید.

کیف پول دیجیتال

علاوه بر خدمات بالا کارتی شو کیف پولی دیجیتالی در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای نگهداری ارزهای دیجیتال و انجام تراکنش هایتان استفاده کنید.

از اینکه کارتی شو را برای دریافت خدمات و دریافت اطلاعات انتخاب کرده اید متشکریم. برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقالات ما مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.